İSO 500’de 55 yıldır aralıksız yer alan Goodyear Türkiye’ye ödül

0
89
Goodyear Türkiye
Kurulduğu günden bu yana İSO 500 listesinde yer alan 19 sanayi kuruluşundan biri olan Goodyear Türkiye'nin bu ödülü alan tek lastik üreticisi olması, Türkiye ekonomisine yaptığı katkının bir göstergesi.
Renault Trucks

GoodyearİSO’nun Cumhuriyetimizin 100. Yılı çerçevesinde düzenlediği ‘100’üncü Yıl Cumhuriyet Kutlama Gecesi’nde, 1968 yılından bu yana aralıksız olarak İSO 500 listesinde yer alan 19 firmadan biri olarak ödüle layık görüldü.

Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen törende Goodyear Türkiye Genel Müdürü Marwa Khairalla’ya ödülü İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve İSO Meclis Başkanı Ender Yılmaz verdi. Törene İstanbul Valisi Davut Gül, Beyoğlu Kaymakamı Can Aksoy, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç ve çok sayıda iş insanı katıldı.

Cumhuriyetin ikinci yüzyılında Türkiye ile birlikte büyüyeceğiz

Goodyear Türkiye’nin geçtiğimiz günlerde Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödülleri’nde Altın İhracat Ödülü’nün de sahibi olduğunu hatırlatan Goodyear Türkiye Genel Müdürü Marwa Khairalla, “Her iki ödül de Goodyear’ın Türkiye otomotiv sektörüne olan bağlılığının bir göstergesidir.” dedi. Khairalla, “Türkiye’nin otomotiv sektöründeki 60 yılı aşkın başarılı geçmişini temel alan Goodyear Türkiye, 1.700 çalışanıyla önümüzdeki 100 yılda da Cumhuriyet’in büyümesini ve gelişmesini desteklemeye kararlıdır.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz