IRU Tepe Yöneticisi Ödülü başvuruları için son gün 31 Mart 2021

0
309
hatirlatma-iru-tepe-yoneticisi-odulu-basvurulari-31-mart-2021-tarihine-uzatildi-
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından düzenlenen “IRU Tepe Yönetici Ödülleri” için 2021 yılı başvuruları devam ediyor.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından düzenlenen “IRU Tepe Yönetici Ödülleri” için 2021 yılı başvuruları devam ediyor.

Sadece UND üyelerinin katılımına açık olan bu son derece prestijli ödülü ve sağlayacağı uluslararası saygınlığı ve takdiri kazanmak için karayolu taşımacılığı sektöründe aktif olarak görev alındığının, geniş bir mesleki tecrübeye sahip olunduğunun ve yönetici olarak belirgin başarıların elde edildiğinin kanıtlanması gerekiyor. Başarılı sektör yöneticilerine ödül getirecek örnek davranışlar arasında ilgili firma içinde ahlaki değerler, çalışma standartları gibi konularda bir dizi temel değeri hayata geçirmiş olmak, ayrıca çevrenin korunması, karayolu güvenliği ve üretkenlik alanlarında iyileşme sağlayacak yenilikçi çözümlerin bulunmuş olması gibi kazanımlar yer almalı; başvuran yöneticilerin meslektaşlarına, IRU üyesi olan derneğine karşı vefakâr tutum takınmış olması ve kendilerinin ve çalışanlarının uygun mesleki eğitimlere katılarak önemli bilgi birikimi elde etmesini sağlamış olmaları gerekiyor.

Tüm adayların son başvuru tarihi olan 31 Mart 2021 – Saat 12:00’a kadar başvurularını ilgili online form üzerinden UND’ye iletmeleri gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz