IRU Sürücü Ödülü sahibini buldu

0
1121
und-yilin-surucusu-01
Alışan Lojistik A.Ş. sürücüsü Namık Enkin Bizel, UND - IRU işbirliği ile "Yılın Sürücüsü" seçildi.

Alışan Lojistik A.Ş. sürücüsü Namık Enkin Bizel, UND – IRU işbirliği ile “Yılın Sürücüsü” seçildi. Namık Enkin Bizel’in ödülü 28 mayıs tarihinde düzenlenen UND iftar yemeğinde takdim edildi. İftar yemeği sırasında 97 sürücüye IRU onur belgeleri ve meslek ilkeleri ve ahlakına saygılı, kurumsallığa önem veren yöneticilerin belirlendiği “IRU Karayolu Nakliye Şirketi Tepe Yöneticisi Ödülü” de verildi.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND), beş kıtada 73 ülkeden 172 meslek örgütünü çatısı altında toplayan ve dünya çapında uluslararası karayolu taşımacılığı sektörünün çıkarlarını savunan uluslararası bir kuruluş olan Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği IRU’nun faal ve etkin bir üyesi. IRU, her yıl üyesi olan meslek örgütleri tarafından aday gösterilen ve uluslararası eşya taşımacılığı alanında faaliyet gösteren profesyonel sürücüler arasından belirli kriterler doğrultusunda uygun bulduklarına IRU Onur Belgesi veriyor.

und-iru-suruculer-01
IRU tarafından öngörülen 5 kriter doğrultusunda değerlendirilen 97 sürücü IRU Onur Belgesi’ni almaya hak kazandı.

UND, her yıl olduğu gibi üye firmaları tarafından 2018 Yılı IRU Onur Belgesi’ne aday gösterilen sürücü bilgilerini IRU’ya bildirmişti. IRU tarafından öngörülen 5 kriter doğrultusunda değerlendirilen 97 sürücü IRU Onur Belgesi’ni almaya hak kazandı. Bu Sürücüler arasından yine UND – IRU işbirliğiyle belirlenen bir sürücü “Yılın Sürücüsü” Ödülü’nü aldı.

und-iru-yoneticiler-01
Mars Lojistik’ten Erkan Özyurt, ALC Lojistik’ten Soner Çiçekli, Giray Lojistik’ten Şerif Dalgıç, İmsan Tarım Gıda Akaryakıt Tekstil Nakliye’den Serhat Imrak, Doktor Uluslararası Taşımacılık’tan Murat Polat, Gülsan Uluslararası Nakliye’den Onur Gül, Tan Global lojistik’ten Caner Tan ve Gülbin Uluslararası Nakliyat’tan Nihat Irmak IRU Karayolu Nakliye Şirketi Tepe Yöneticisi Ödülü’nü aldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here