İlk 10+1 koltuklu Sprinter filosu Travelium Turizm’e teslim edildi

0
285
10+1-koltuklu-Mercedes-Benz-Sprinter-Travelium-Turizm
Mercedes-Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar, 10+1 oturma düzenli koltuk kombinasyonuna sahip Mercedes-Benz Sprinter’ın ilk teslimat törenini Travelium Turizm ile gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar teslimatlarını aralıksız olarak sürdürüyor. Şirket son olarak karayolu taşıma yönetmeliği kapsamında, şehiriçi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan Travelium Turizm’e 10 adet Mercedes-Benz Sprinter 10+1 aracı, Hilton İstanbul Bosphorus’ta düzenlenen bir törenle tesim etti. Ankara, İzmir, İstanbul ve Bodrum’da faaliyetlerini sürdüren Travelium Turizm’in satın aldığı 10+1 oturma düzenli Sprinter modelleri, bu koltuk düzeninde Mercedes-Benz’in Türkiye’de yaptığı ilk toplu teslimat olma özelliğini taşıyor.

Mercedes-Benz-Otomotiv-Hafif-Ticari-Araclar-Tufan-Akdeniz-Travelium-Turizm-YKB-Babur-Arslan
Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz ve Travelium Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Babur Arslan

29 Eylül günü Hilton İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştirilen törende araçlar, Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Hafif Ticari Araçlar Certified Satış Müdürü Faruk Özer, Koluman İstanbul Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık ile Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Ezgi Güçtekin tarafından Travelium Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Babur Arslan’a teslim edildi.

Mercedes-Benz-Sprinter-Travelium-Turizm
Travelium Turizm, şehiriçi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığında 10+1 koltuk kombinasyonlu 10 adet Mercedes-Benz Sprinter ile sosyal mesafe kurallarına uygun seçeneklerini artırıyor.

Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, yaptığı açıklamada “Mayıs 2019’da satış sunduğumuz yeni Sprinter modelimiz ile bir kez daha Türkiye’nin yolcu taşımacılığında standartları belirliyoruz. Segmentimizde lider olarak tamamladığımız 2019’un ardından 2020 yılında da bu başarımızı sürdürmek amacıyla müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını belirliyor ve onlara özel çözümler sunuyoruz. Bugün Travelium Turizm’e teslim ettiğimiz 10+1 oturma düzenine sahip Mercedes-Benz Sprinter modelimiz bu anlamda çok doğru bir örnek teşkil ediyor. Hem şehiriçi hem de şehirlerarası yolculuklarda markamızın kalitesini, üstün güvenlik donanımları ve konfor ile buluşturuyoruz. Uzun yıllardır işbirliği yaptığımız Travelium Turizm’in bir kez daha Mercedes-Benz’i tercih etmesinden dolayı başta Yönetim Kurulu Başkanı Babur Arslan’a teşekkür ediyorum. Araçlarını kazançlı ve hayırlı günlerde kullanmalarını dilerken, bu satışta emeği geçen tüm Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar ekibimize ve Koluman Otomotiv’den çalışma arkadaşlarımıza da destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Ilk-10+1-koltuklu-Mercedes-Benz-Sprinter-filosu-Travelium-Turizm
Travelium Turizm’in satın aldığı 10+1 oturma düzenli Sprinter modelleri, bu koltuk düzeninde Mercedes-Benz’in Türkiye’de yaptığı ilk toplu teslimat olma özelliğini taşıyor.

Travelium Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Babur Arslan ise “1989 yılından günümüze butik yolcu taşımacılığının lider firması olarak filomuzda her zaman en iyi araçlara yer verdik. Yıllardır çalıştığımız Mercedes-Benz markası ile bir kez daha önemli bir birlikteliği başlatıyoruz. 10+1 koltuk düzenli yeni Sprinter modelleri, hem şehiriçinde hem de şehirlerarası yolcu taşımacılığında önemli bir ihtiyacımızı karşılayan özelliklere sahip. Sosyal mesafenin öneminin artması ile geniş iç mekân sunan yeni Sprinter’ın ferah oturma düzenli bu sürümüyle hem yerli hem de yabancı müşterilerimiz, gönül rahatlığıyla seyahatlerini gerçekleştirecekler. Mercedes-Benz Sprinter 10+1’in Türkiye’deki ilk toplu alımını yapan şirket olarak anılmaktan dolayı gururluyuz. Bu kararımızda Sprinter’ın konforu, güvenlik özellikleri ve yolcularımızın talepleri etkili olurken, düşük işletim maliyetleri sayesinde de kararımızı bir kez daha Mercedes-Benz’ten yana kullandık. Bu kararımızda bizi destekleyen ve yardımcı olan Koluman Otomotiv yöneticilerine, Mercedes-Benz yetkililerine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here