Hyundai, Santa Cruz’dan ilk esintileri paylaştı

0
263
Hyundai_Santa_Cruz__3_
Hyundai, sportif kullanıma önem veren kullanıcılar için yepyeni bir model geliştirdi.
Renault Trucks

Hyundai, merakla beklenen Santa Cruz modelinin ilk çizimlerini paylaştı. Dünya prömiyeri 15 Nisan’da, online bir lansmanla gerçekleştirilecek otomobilin, genellikle maceraperest kullanıcıların ilgi alanına girmesi bekleniyor. Ayrıca Santa Cruz, tamemen farklı bir araç kategorisi sunarak hem SUV hem Crossover hem de Pick-up segmentlerinde yeni bir çığır açacak.

Hyundai_Santa_Cruz__1_
Hem SUV hem de pick-up olarak kullanım imkanı sunan Santa Cruz, yeni bir segment yaratıyor.

Santa Cruz, karakteristik olarak çok cesur bir tasarıma sahip. Ayrıca, bu sofistike tasarımında güçlü ve verimli aktarma organı seçeneklerine de yer veriyor. En son teknoloji bağlantı özelliklerine ve eğlence donanımlarına sahip otomobilin şehiriçi ve arazi kullanımlarında da yüksek bir manevra kabiliyeti bulunuyor. Dört kişilik oturma kapasiteli ve kapalı kabinli otomobil, macera odaklı kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda güçlü ve verimli motorlarıyla da off road zeminlerde üstün bir performans sergileyebiliyor.

Hyundai_Santa_Cruz__4_
Santa Cruz, Amerika’da tasarlanarak yine Alabama’daki fabrikada üretilecek.

Santa Cruz ile ilgili detayları 15 Nisan’da paylaşacak olan Hyundai, özellikle Amerika pazarında önemli satış rakamlarına ulaşmayı hedefliyor. Dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan Santa Cruz, bu yaz Alabama, Montgomery’deki Hyundai fabrikasında üretilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz