Honda fırsatları şubatta da devam ediyor

0
458
Honda CRV

Honda, sınıfının en güvenli ve aerodinamik aracı olan CR-V ve teknolojisi ile fark yaratan Civic Sedan modelleri için şubat ayında faizsiz kredi imkanı sunuyor. Şubat ayı boyunca Honda sahibi olmak isteyenler; CR-V için 100 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi, Civic Sedan benzinli ve ECO için 30 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi ve Civic Sedan dizel için 40 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi kullanabiliyor.

Honda’nın Şubat ayı kampanyası kapsamında SUV sınıfına öncülük eden CR-V ve yerli üretim Civic için faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

Şık tasarımı, heyecan verici donanımları, kapsamlı akıllı telefon entegrasyonu, yeni nesil sürücü bilgi ekranı, güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sahip olduğu sürüş dinamikleri, asfalt ve off-road performansı ve üstün konfor seviyesi ile dünyanın en çok satan SUV’si olma başarısını taşıyan CR-V için Honda, 100 bin TL’ye 12 ay vade ile faizsiz kredi kullanımı sağlıyor.

Standart sürümlerinde bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic’in Sedan sürümünde ise dizel motor seçeneğinde 40 bin TL’ye; benzinli ve ECO motor seçeneğinde 30 bin TL’ye 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here