Hollandalı Idealogistics Verhoeven, değerli kargolar için yine Tırsan’ı seçti

0
1187
tirsan-Idealogistic-Verhoeven-(2)
Avrupa’nın önde gelen değerli kargo taşımacılarından Hollandalı Idealogistics Verhoeven, filosuna 10 adet Talfix donanımlı Talson TGM Yüksek Güvenlikli Kutu treyler ekledi.

Avrupa’nın önde gelen değerli kargo taşımacılarından Hollandalı Idealogistics Verhoeven, tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak filosuna 10 adet Talfix donanımlı Talson TGM Yüksek Güvenlikli Kutu treyler ekledi.

Tırsan bünyesinde yer alan Avrupa’nın öncü kutu treyler üreticisi Talson, lojistik firmalarının öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Avrupa’nın önde gelen değerli kargo taşıyıcılarından Hollandalı Idealogistics Verhoeven, yüksek standartlarda güvenli taşıma için tercihini yine Talson’dan yana kullanarak, filosuna 10 adet Talfix donanımlı Talson TGM Yüksek Güvenlikli Kutu treyler ekledi. Böylece, firmanın filosundaki Talson araç sayısı 150’ye ulaştı.

tirsan-Idealogistic-Verhoeven-(1)
Talson TGM Yüksek Güvenlikli Kutu treyler, çok amaçlı alüminyum yan panelleri Talfix ile tekstil taşımacılığında tercih ediliyor.

“Talson araçları sayesinde güvenli ve verimli taşıma yapıyoruz”

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Idealogistics Verhoeven CEO’su Louis Bardoel, Talson araçlarının sağlamlığına ve sunduğu avantajlara vurgu yaparak, “Treyler filomuzun yaklaşık yüzde 90’ı Talson araçlarından oluşuyor. Sağlamlığı ile ön plana çıkan Talson araçları, değerli kargolarımızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Talson treylerler, çift katlı yük taşıma özelliği sayesinde daha fazla kapasite ve farklı kombinasyonlar oluşturma avantajı sunarak taşımalarımızın daha verimli hale gelmesini sağlıyor. Çift katlı yük taşıma özelliği sayesinde yasal zorunluluklar konusunda da sorun yaşamıyoruz. Idealogistic Verhoeven olarak Talson ile 10 yılı aşkın bir işbirliğimiz var. Bu işbirliğimiz sonucunda Talson treylerlerinin uzun süre dayanıklı olduğunu bizzat deneyimledik. Kullandığımız araçlar, tek veya çift vardiyaya bağlı olarak yılda 130.000 ile 230.000 kilometre arası yol kat ediyor” açıklamasında bulundu.

TAPA (Transported Asset Protection Association – Taşınan Değerli Ürünlerin Korunması Birliği) sertifikasına sahip olan Idealogistic Verhoeven, ayrıca TSR-I sertifikasına ve depolama alanı olarak kullandığı tesisler için de FSR-A sertifikasına da sahip. Bardoel, “Bağımsız kuruluşların, hem depolama tesislerinde hem de taşıma operasyonlarında en yüksek standartları karşıladığımızı onaylaması, müşterilerimiz için sürekli bir güvence anlamını taşıyor. Bu kapsamda uluslararası standartları eksiksiz karşılayan Talson, bizim için vazgeçilmez bir iş ortağı. Talson araçlarına güvenimiz tam.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz