Havaş Genel Müdürlüğü’ne S. Mete Erna asaleten atandı

0
13
S.Mete_Erna
S. Mete Erna, 1 Temmuz 2020 itibariyle Havaş Genel Müdür Vekili, 1 Ekim 2020 itibariyle de Genel Müdür olarak atandı.

Türkiye’nin önde gelen yer hizmetleri şirketi Havaş’ın, Temmuz 2020’den itibaren Genel Müdür Vekili görevini yürüten S. Mete Erna asaleten atandı.

Yer hizmetlerinde küresel bir marka haline gelen Havaş’ın üst yönetiminde görev değişikliği oldu. 2017 yılından bu yana Havaş Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı‘nı yürüten ve 1 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Mete Erna asaleten atandı.

Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde Uluslararası İlişkiler alanında tamamlayan S. Mete Erna, havacılık sektöründe çalışmaya 1995 yılında Havaş’ta başladı. Kariyeri boyunca Türkiye’de ve yurtdışında sektörde çeşitli havayolu ve yer hizmetleri şirketlerinde görevler üstlendi. 2014 yılında yeniden Havaş bünyesine katılarak satış, pazarlama ve iş geliştirme alanında faaliyetlerini sürdürdü. Ekim 2017’den bu yana Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürüten S. Mete Erna, 1 Temmuz 2020 itibariyle Havaş Genel Müdür Vekili, 1 Ekim 2020 itibariyle de Genel Müdür olarak atandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here