Hakmar Şirketler Grubu’na 38 adet Isuzu kamyon

0
3480

Anadolu Isuzu, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’da yaklaşık 600 adet mağazası bulunan ve hepsi öz mal olmak üzere 555 araçlık bir filoya sahip olan Hakmar Şirketler Grubu’na 38 adet Isuzu kamyon teslim etti. Satışı Anadolu Isuzu İstanbul yetkili araç satış bayi Çelik Dizel tarafından yapılan 20 adet Isuzu Tora ve 18 adet Isuzu NPR ile birlikte Hakmar Şirketler Grubu filosundaki Isuzu marka araçların sayısı 87’ye ulaştı.

Isuzu’ya inandık, güvendik

35 yıldır otomotiv sektörünün içinde olan biri olarak Isuzu’ya inandığını ve güvendiğini dile getiren Hakmar Şirketler Grubu Filo Müdürü Yetkiner Satılmış, Isuzu’yu gerek sağlamlığı gerek yedek parça ve servis hizmetlerinden çok memnun olmaları gerek ikinci elde değer kaybetmemesi gerek Anadolu Isuzu’nun araçla ilgili taleplerini hızlıca yerine getirmesi gerekse de Anadolu Isuzu bayi Çelik Dizel’in verdiği garanti nedeniyle tercih ettiklerini açıkladı.

Toplam 555 araçlık filolarında 87 adet Isuzu marka araç bulunduğunu söyleyen Hakmar Şirketler Grubu Filo Müdürü Yetkiner Satılmış, Isuzu’yu gerek sağlamlığı gerek yedek parça ve servis hizmetlerinden çok memnun olmaları gerek ikinci elde değer kaybetmemesi gerek Anadolu Isuzu’nun araçla ilgili taleplerini hızlıca yerine getirmesi gerekse de Anadolu Isuzu bayi Çelik Dizel’in verdiği garanti nedeniyle tercih ettiklerini belirterek, gelecek yıllarda da tercihlerinin Anadolu Isuzu’dan yana devam edeceğini dile getirdi.

Türkiye’nin en büyük Tora filosuna sahip olduklarını ve Tora’ları 18 palet aldığı için uzun mesafede kullandıklarını kaydeden Yetkiner Satılmış, mağazaların kentiçinde bulunmasından dolayı Isuzu NPR’lerin kullanım amaçlarına son derece uygun araçlar olduğunu ifade etti. Araçlarının yılda 50 – 60 bin km yaptığını ve araçlarını beş yılda bir yenilediklerini söyleyen Yetkiner Satılmış, tüm araçlarının bakımını kendi kademelerinde yaptıklarını belirterek, bakım ve yedek parça maliyetlerini düşürmek amacıyla filolarındaki araç sayısını üç markaya indirdiklerinin altını çizdi.

Üreticilerin araçları Ar-Ge masası üzerinde yaptığını; ancak kullanıcıların araçları sahada gerçek kullanım şartlarında denedikleri için daha fazla bilgiye sahip olduğunu vurgulayan Yetkiner Satılmış, bu nedenle araçları daha mükemmel hale getirmek için Anadolu Isuzu’nun mühendisleriyle yakın bir işbirliği içinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Türkiye’de Isuzu NPR’nin rakibi yok

Çok güçlü ve dayanıklı bir araç olan Isuzu NPR’nin Türkiye’de rakibinin olmadığının altını çizen Çelik Dizel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik, Isuzu markasıyla ilk kez 1984 yılında tanıştığını belirterek, daha o zaman Isuzu’nun sağlamlığı ve dayanıklılığıyla Türkiye’de çok tutulan bir araç olacağını anladığını ifade etti. Isuzu’nun yedek parçasının ucuz ve servis ağının çok güçlü olduğunu dile getiren Hüseyin Çelik, müşterilerinin işlerinden kalıp mağdur olmamaları için Türkiye’de bir ilki başlatarak servislerini gece 2-3’e kadar açık tuttuklarını kaydetti.

Hakmar Şirketler Grubu’na teslim edilen 20 adet Isuzu Tora ve 18 adet Isuzu NPR için Filo Yönetim Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Anadolu Isuzu Satış Direktörü Tunç Karabulut, Kamyon Satış Yöneticisi Atakan Gürler, Kamyon Bölge Satış Sorumlusu Ozan Şimşek, Hakmar Şirketler Grubu Filo Müdürü Yetkiner Satılmış, Filo Müdür Yardımcısı Arslan Satılmış, Anadolu Isuzu İstanbul yetkili araç satış bayi Çelik Dizel’in Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik ve Satış Müdürü Süleyman Cambaz katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz