Güvenlik için SAF-HOLLAND fren balataları

1
1318
Renault Trucks

Fren balataları, çekici ve treylerin güvenliği için büyük önem taşıyor. Bu nedenle SAF-HOLLAND, disk frenlerin daima yüksek kalite ve dayanıklılıkta olmasını garanti ediyor.

Aşınma, fren balatalarının genellikle kamyon ve treyler dingillerinde değiştirilmesi gereken ilk parçalar olduğu anlamına geliyor. Bu parçalar, çok yüksek kuvvetlere ve yüklere maruz kalıyor.

Fren balataları, kuru ve sıcak bölgelerin yanı sıra çok soğuk ve yağışlı bölgelerde de çalışırken birkaç yüz santigrat derecelik çalışma sıcaklıklarına ulaşıyor. SAF-HOLLAND Avrupa Ürün Yönetimi Satış Sonrası Kalite Direktörü Markus Prößler, konuyla ilgili olarak “SAF-HOLLAND’ın fren balataları, tam olarak bu durumlar için geliştirildi. Performans ve dayanıklılık, bizim önceliğimiz.” dedi.

Çevre dostu malzemeler

SAF-HOLLAND fren balataları, titiz ve zorlu testleri geçerek her türlü ısı aralığında çok düşük aşınma gösteriyor. Bu sayede, araçların yolda daha fazla hizmet vermeleri, filo yöneticileri ve araç sahiplerinin işletim tasarrufu sağlaması mümkün oluyor. Fren balatalarının gereklilikleri göz önünde bulundurulduğunda çevresel ve sağlık yönleri de önemli rol oynuyor. Prößler, “SAF-HOLLAND; müşteri, kullanıcı ve çalışanları söz konusu olduğunda çevre koruma ve sağlıkla ilgili tüm konuları büyük bir titizlikle ele alıyor.” dedi. SAF-HOLLAND disk fren balataları, ağır metallerden, organik çözücü ve antimonlardan arındırılıyor. Yetkili test enstitüleri tarafından onaylandığı üzere ECE R90 Yönetmeliği’nin gerekliliklerine uygun olarak sunuluyor.

Her uygulama için doğru balatalar

SAF-HOLLAND disk fren balataları, 19.5 “ve 22.5” ölçülerindeki SAF, HALDEX, KNORR ve WABCO markalarının kamyon ve treyler frenleri için mevcut bulunuyor. Müşteriler, her bir uygulama için tam olarak doğru disk fren balatalarına uyum sağlayan farklı sürtünme malzemeleri arasından seçim yapabiliyor. SAF577, birinci sınıf kalite, performans ve dayanıklılık için tasarlanırken, uygun bütçeli sürüm SAF567, iyi bir fiyat-performans oranı sunuyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz