Goodyear, yılın kış lastiği üreticisi seçildi

0
132
goodyearultragripperformance
Goodyear, kış lastiği üretiminde yılın üreticisi seçildi.
Renault Trucks

Almanya’nın en prestijli otomotiv yayınlarından Auto Bild, kış lastiği üretimi kategorisindeki performansı nedeniyle Goodyear’ı ‘Yılın Üreticisi’ ödülüne layık gördü.

Goodyear, kış lastiği üretimi kategorisindeki performansıyla bir kez daha Yılın Kış Lastiği Üreticisi olarak seçildi. Geçtiğimiz aylarda 2023 Yılın Yaz Lastiği Üreticisi olarak seçilen Goodyear böylece lastik üretimi konusundaki başarısını taçlandırmış oldu.

Goodyear UltraGrip Performance 3 ve UltraGrip Ice 3’ün bu yıl piyasaya sürülmesi, lastik üreticisinin zaten güçlü olan portföyüne bir yenisini daha ekledi.  

Goodyear’ın Tüketici Lastikleri Avrupa Başkan Yardımcısı David Anckaert, “Bu yıl kış ve yaz lastiği serimiz için bu prestijli takdiri almaktan gurur duyuyoruz. Bu ödüller, Goodyear’ın inovasyona olan bağlılığının ve modern araç parkının ihtiyaçlarını karşılayan, araç performansını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan ve sürücülere sürüş deneyimlerini geliştirmek için ihtiyaç duyduklarını karşılayan ürünler sunma yeteneğinin bir kanıtıdır.” dedi.

Goodyear kış lastikleri için ödüllü bir yıl 

Goodyear’ın kış ürünleri, Avrupa’nın önde gelen yayınları tarafından gerçekleştirilen çok sayıda dergi testinde başarılı performanslar sergiledi. Kısa süre önce tanıtılan Goodyear UltraGrip Performance 3, katıldığı yedi testin tamamında en üst sırada yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz