GO bayi konseyi Ankara’da toplandı

0
1246

GO, Bayi Dostu – BADO yaklaşımının temel unsurlarından olan bayi konseylerinde üçüncü dönemin ilk toplantısını Ankara’da gerçekleştirdi. GO bayi konseyinde, ulusal ve küresel pazara ilişkin gelişmeler de ele alındı.

Üçüncü dönemin ilk GO bayi konseyi, İpragaz CEO’su Eyüp Aratay’ın ve Otomotiv Yakıtları Satış Grup Müdürü Özgür Selvi’nin katılımı ile düzenlendi. 8 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya, konseyin üçüncü döneminde GO bayilerini temsil edecek olan Temel Şenyurt (Emin Ol Akaryakıt), Halil Karaismail (Oflu Kardeşler), Gökhan Kayalı (Kayalı Petrol), Mustafa Işkın (Mustafa Işkın), Hasan Tutuk (NCP Petrol), Mahmut Sabuncuoğlu (Öz Anadolu Petrol), Halil İbrahim Kafaoğlu (Erol Petrol), Rahmi Vardı (Vardılar Petrol), Hüseyin Kolsuzoğlu (Latifhan Petrol), İlhami Şan (Şan Petrol) ile birinci ve ikinci dönemleri temsilen Cengiz Sabır (Sabırlar Petrol), Mahmut Sarıbudak (Sarıbudak Petrol) katıldı.

İpragaz CEO’su Eyüp Aratay

150 hedefini aştık, 159 yeni nesil GO yakıt istasyonuna ulaştık

Türkiye akaryakıt sektöründe BADO – Bayi dostu yaklaşımını öne çıkaran GO, yönetimsel süreçlerde bayilerine verdiği söz hakkı ile beraber adil bir ticari yaklaşım içinde çalışarak ayrıcalıklarıyla fark yaratıyor. İpragaz’ın girdiği üçüncü dönem olan Büyüme Dönemi’nde GO’nun önemli adımlarından biri olan istasyon sayısının 150’yi aştığını vurgulayan İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “GO ailesi olarak, ‘Bayilerimizle birlikte büyüyeceğiz. Bayilerimizle güç birliği, fikir birliği içinde yeni ve daha büyük başarılara imza atacağız’ dedik ve bunu sağlam adımlarla gerçekleştiriyoruz. GO için önemli bir mihenk noktasını, 150’nci istasyon hedefimizi bu yıl içinde aştık. Şu an 159 yeni nesil yakıt istasyonumuzla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. Başarıları uluslararası ödüllerle tescillenen GO CARD’da kullanıcı sayısı 400 bini aştı. Önümüzdeki öncelikli hedeflerimizden biri de, üst seviyede tuttuğumuz hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyetinde çıtayı yeni zirvesine taşımak.” şeklinde konuştu.

Üçüncü dönem GO bayi konseyinin ilk toplantısında ele alınan konu başlıkları arasında hizmet kalitesinin öne çıktığına vurgu yapan Eyüp Aratay, “GO, yollara çıktığı ilk günden bu yana birçok özelliği ile kısa sürede yolların aranan markaları arasına girdi. Ancak bunların içinde en çok farklılaştığımız ve daha da farklılaşabileceğimiz başlıca özelliğimiz ise hizmet kalitemizdir. Bayi zincirimiz içinde hizmet kalitesinde, güzel bir yarış ve tatlı bir rekabet var. Ancak bunu çok daha geliştirebilecek ve daha da yüksek bir noktaya taşıyabilecek potansiyele sahibiz. Bu nedenle başlattığımız eğitimlerin sonucu olarak da, standartların çok üzerinde bir eğitim sunuyoruz. Yıllardır devam eden eğitim programlarımızla tüm personelimize, bayi ve çalışanlarımıza ulaşacağız ve sürekli eğitimlerle bu çıtayı sektör içinde yeni zirvelerine taşıyacağız.” dedi.

“Üçüncü dönem GO bayi konseyi büyük önem taşıyor

İpragaz’ın akaryakıt markası GO’nun, küresel standartlarda oluşturulduğu ve birçok açıdan sektöre hareketlilik, yenilikler getirdiğine dikkat çeken Özgür Selvi, “GO; tasarımından felsefesine, teknolojisinden ürün ve hizmet kalitesine kadar birçok alanda sektörde fark yarattı. Bunlardan biri de hiç şüphesiz, sektöründe öncülük ettiği bayi dostu BADO felsefesidir. GO, bu felsefe ile bayilerine ‘kazan kazan’ mantığı ile kar etme fırsatı, yönetimsel süreçlerinde söz hakkı tanıyor, birçok konuda avantajlar sunuyor. GO, bayilerini; iş ortağı, çalışma arkadaşı ve GO kalitesini müşteriye yansıtan değerli birer temsilci olarak görüyor. BADO felsefesi ile hepimiz bir zinciri tamamlayan halkalarız. Bu kapsamda düzenlediğimiz GO bayi konseylerinde üçüncü dönemin ilk toplantısını, yeni bayi temsilcilerimiz ve ilk iki dönemin temsilcileriyle birlikte gerçekleştirdik. GO bayi konseylerinin ilk iki döneminde çok verimli toplantılar düzenledik ve önemli sonuçlar elde ettik. GO için 150 rakamını aştığımız bu süreçte, GO bayi konseyleri üçüncü dönem toplantılarımız daha da büyük önem taşıyor.” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here