“Geleceğin Lojistik Uzmanları Sertifika Programı 1. Dönemi” webinarlar dizisi TEB Tedarik Direktörü Arda Polat ile başladı

0
327
_gelecegin-lojistik-uzmanlari-sertifika-programi-1-donemi-webinarler-dizisi-teb-tedarik-direktoru-arda-polat-ile-basladi-3
Geleceğin Lojistik Uzmanları” Programı kapsamında Türkiye Ekonomi Bankası A.Ş. Tedarik Direktörü Arda Polat, UND İcra Kurulu Üyesi ve Eğitim Merkezi Müdürü Muammer Ünlü moderatörlüğünde gerçekleştirilen "Tedarik Zincirlerinde Risk Yönetimi" webinarına konuşmacı olarak katılım sağladı.
Renault Trucks

Genç UND Akademi’nin 2021 yılında başlayan ilk sertifika programı olan “Geleceğin Lojistik Uzmanları” Programı kapsamında Türkiye Ekonomi Bankası A.Ş. Tedarik Direktörü Arda Polat, UND İcra Kurulu Üyesi ve Eğitim Merkezi Müdürü Muammer Ünlü moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Tedarik Zincirlerinde Risk Yönetimi” webinarına konuşmacı olarak katılım sağladı.

Polat, yaptığı sunumda, tedarik zinciri yönetiminde karşılaşılan risklerle başa çıkmak amacıyla izledikleri yöntemleri hukuki ve operasyonel boyutlarıyla ele aldı ve Genç UND Akademi öğrencilerine özel tavsiyelerde bulundu.

Genç UND Programı‘nın kayıtlı 500 katılımcısına özel olarak gerçekleştirilen webinara ilgi yoğun olurken; lojistiğin farklı boyutları ile ilgili yeni perspektifler kazandırmayı hedeflediğimiz Genç UND Akademi webinarları yepyeni konu başlıklarında değerli öğrencilerimizin katılımına sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz