GEFCO, Opel/Vauxhall ile tedarik zinciri yönetimi sözleşmesini yeniliyor

0
628

Opel/Vauxhall, 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere GEFCO ile dört yıllık bir süre için tedarik zinciri yönetimi sözleşmesini yeniliyor. Bu durum, iki şirket arasındaki ortaklığın gücünü ve Groupe PSA’nın GEFCO’ya olan güvenini kanıtlar nitelikte.

Bu sözleşme, Avrupa ve Türkiye’deki Opel ve Vauxhall markaları için inbound-outbound lojistik hizmetlerini kapsıyor. GEFCO, dünya çapındaki tedarikçilerden Opel ve Vauxhall montaj tesislerine, parça dağıtımlarını gerçekleştirecek. GEFCO, ayrıca araçları bayilere ve ithalatçılara ulaştıracak.

GEFCO’nun 4PL Çözümlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Antoine RedierOpel/Vauxhall’ın GEFCO‘yu güçlü bir ortak olarak tanımaya devam etmesinden dolayı çok memnunuz. GEFCO’nun 4PL çözümleri, otomotiv lojistiğinde benzersiz bir uzmanlık sunuyor. Opel/Vauxhall’ın Avrupa’daki ve Türkiye’deki tüm lojistik akışlarını yöneterek, müşterimizin tedarik zincirini optimize etmesini ve ana işine odaklanmasını sağlıyoruz.” dedi.

Opel Üretim ve Tedarik Zinciri Genel Müdürü Remi Girardon, anlaşmayla ilgili şu yorumu yaptı: “GEFCO ile başarılı ortaklığımızı devam ettireceğiz. Operasyonlarımıza mükemmel bir şekilde entegre edebileceğimiz esnek, inovatif ve maliyet avantajlı lojistik süreçlere sahip olmak bizim için çok önemli. GEFCO gibi bir partnerle çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.

GEFCO’nun DNA’sı ile uyumlu entegre bir ortaklık

Opel/Vauxhall’ın ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümlerini şekillendiren GEFCO, faaliyet gösterdiği altı Avrupa ülkesinde (Fransa, Almanya, Macaristan, Polonya, İspanya ve Birleşik Krallık) mühendis ekiplerini güçlendirecek.

GEFCO Grubu Dünya Başkanı Luc Nadal, ortaklıkla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Tüm Groupe PSA’nın tedarik zincirini yönetmek, ortak bir sinerji yaratma konusunda bize çok büyük avantajlar sunuyor. Her iki markanın akışlarını doğru bir şekilde organize ederek güvenilirlik sağlıyoruz. Yaklaşımımız, ‘Infinite Proximity ‘ kültürümüze ve ‘Partners, unlimited’ marka imzamıza, yani güçlü bir ortaklık anlayışına dayanıyor.

GEFCO bu hedefe ulaşmak için, her türlü tecrübesini ve yaratıcılığını ortaya koyarak tüm kaynaklarını etkin bir şekilde kullanacak. GEFCO ekibi bugüne kadar başarıyla tüm bu işlerin üstesinden geldi ve önümüzdeki yıllarda da Opel/Vauxhaull ile işbirliğini daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here