Gaziantepli nakliyeciler, Tırsan Adapazarı fabrikasını ziyaret ettiler

0
1476
Renault Trucks

Tırsan Adapazarı fabrikası, Türkiye’nin önemli lojistik şehirlerinden Gaziantep’in önde gelen nakliyecilerini ağırladı. 38 kişiden oluşan heyet, Türkiye’nin ilk treyler Ar-Ge merkezinde geliştirilen en son yenilikleri yakından görürken, üretim süreçleri ve ürünler hakkında da bilgiler aldılar.

Tırsan, Avrupa’nın en modern ve en yenilikçi üretim merkezi olan Adapazarı tesislerinde Türk lojistik sektörünün örnek şehirlerinden Gaziantep’in önde gelen nakliyecilerini ağırladı. 14 Eylül’deki organizasyona 36 nakliyeci katıldı ve ziyaretçiler Tırsan’ın üretim süreçlerini, yeni teknolojileri ve yeni ürünleri ile ödüllü Ar-Ge merkezini inceleme fırsatı buldular.

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Gaziantep’in Türkiye’nin Ortadoğu’ya açılan ihracat kapısı olduğunu ve bu başarının arkasında da nakliyecilerin bulunduğunu söyledi. Son derece başarılı ve çalışkan olan Gaziantepli nakliyecileri bir arada görmekten ve fabrikalarında ağırlamaktan büyük gurur duyduklarını dile getiren Çetin Nuhoğlu, “Gaziantep üreten, ihracat yapan ve ülkemizin kalkınmasına destek veren en önemli şehirlerimizin başında geliyor. Gaziantep’in gelişmesine en büyük katkıyı veren sektör ise hiç kuşkusuz lojistiktir.” dedi. Nuhoğlu, Gaziantepli nakliyecilerin taşımacılıkta uzmanlaştıklarını, yaptıkları yatırımlar, kullandıkları donanımlar ve profesyonel yaklaşımları ile ekmeklerine ve geleceklerine sahip çıktıklarını ve diğer şehirlere de örnek olduklarını vurguladı. Tırsan olarak 40 yıldır nakliyecilerin yanında olduklarını, sadece ürün satmadıklarını, nakliyecilerle beraber onların ihtiyaçlarına göre ürün geliştirdiklerini ve sektörün büyümesi için çözüm ürettiklerini ifade eden Nuhoğlu, “Biz Türkiye’nin ve Türk nakliyecilerinin markasıyız. Aynı gelecek için çalışıyoruz. Bugün Avrupa’nın en hızlı büyüyen markasıysak ve Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesine sahip araçlarını üretiyorsak, bu sizlerin desteğiyle oldu. Hep beraber çok daha büyük başarılara imza atacağız.” diye konuştu.

Tırsan Adapazarı fabrikası, Türkiye’nin önemli lojistik şehirlerinden Gaziantep’in önde gelen nakliyecilerini ağırladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz