Fransa Lyon’daki SYTRAL Mobilités filosundaki 13 tam elektrikli kentiçi otobüsü için IVECO BUS özel hizmet paketinin başarılı ilk yılı

0
1085
ivecobus-heuliez
Lyon kentinin toplu taşıma kurumu SYTRAL Mobilités, 13 tam elektrikli kentiçi otobüs satın almak için IVECO BUS'ın özel hizmet paketini seçti.
Renault Trucks
Volvo Trucks

IVECO BUS, elektrikli otobüsleriyle kişiye özel uzman hizmetler sağlayan eksiksiz bir anahtar teslimi ekosistem sunuyor.

Lyon kentinin toplu taşıma kurumu SYTRAL Mobilités, 13 tam elektrikli kentiçi otobüs satın almak için bu çözümü seçti. Bu araçlar, kapsamlı bir bakım planının avantajıyla Kasım 2021’den beri Keolis Lyon filosunda çalışıyor.

IVECO BUS, müşterilerine küresel bir elektrikli mobilite çözümü sunmak için, şarj sistemlerinin tedariği ve kurulumu ile kapsamlı bir bakım planı da dahil olmak üzere bir dizi ilgili hizmet sunuyor. SYTRAL Mobilités, 2021’de 13 elektrikli otobüsten oluşan ilk filosunu satın aldığında bu çözümü seçti.

Otobüs Müşteri Hizmetleri Küresel Başkanı Marco Franza, konuyla ilgili olarak “SYTRAL Mobilités ile olan bu başarılı işbirliği, bize farklı pazarlardaki müşterilere benzer özel hizmetler geliştirmede uygulayabileceğimiz değerli bir deneyim sağlıyor.” dedi.

2 yıllık kapsamlı bakım planı, 13 otobüsün takibinin ve bakımının yanı sıra araçların depodaki şarjlarının takibini ve IVECO BUS tarafından kurulan şarj sistemlerinin bakımını da içeriyor.

Paket şunları içeriyor:

– TCL des Pins otobüs deposunda 13 otobüs için özel bir alan donatmak;

– Yerel bayi LVI (DOP St Priest) tarafından sağlanan depodaki uzman bir teknisyenden haftanın 5 günü yerinde destek;

– deponun enerji gereksinimlerinin takibini denetlemek.

Bu uyarlanmış hizmet paketi, SYTRAL Mobilités‘in işletim, takip ve bakım gereksinimlerini tam olarak karşılamanın yanı sıra TCL des Pins deposunun enerji tüketimini optimize etme hedefini de destekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here