2023 yılı IRU Karayolu Taşımacılığı Tepe Yöneticisi ödülü başvuruları için son tarih 4 Nisan 2023

0
339
2023-yili-iru-karayolu-tasimaciligi-tepe-yoneticisi-odulu-basvurulari-icin-son-tarih-4-nisan-2023
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından düzenlenen “IRU Tepe Yönetici 2023 Yılı Ödülleri” başvuruları başladı.
Renault Trucks

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından düzenlenen “IRU Tepe Yönetici 2023 Yılı Ödülleri” başvuruları başladı.
Sadece UND üyesi firmaların katılımına açık olan bu son derece prestijli ödülü ve sağlayacağı uluslararası saygınlığı ve takdiri kazanmak için karayolu taşımacılığı sektöründe aktif olarak görev alındığının, geniş bir mesleki tecrübeye sahip olunduğunun ve yönetici olarak belirgin başarıların elde edildiğinin kanıtlanması gerekiyor. Başarılı sektör yöneticilerine ödül getirecek örnek davranışlar arasında ilgili firma içinde ahlaki değerler, çalışma standartları gibi konularda bir dizi temel değeri hayata geçirmiş olmak, ayrıca çevrenin korunması, karayolu güvenliği ve üretkenlik alanlarında iyileşme sağlayacak yenilikçi çözümlerin bulunmuş olması gibi kazanımlar yer alıyor.

Başvuru sahibi tepe yöneticilerinin uygun mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmaları ve kendileri ile birlikte çalışanlarının uygun mesleki eğitimlere katılarak sektöre etki eden en güncel yasal ve operasyonel gelişmelerin takip edilmesini sağlamış olmaları gerekiyor.

Önemli Uyarı

  • Ödüle “sadece şirketin EN ÜST DÜZEY Yöneticisi” aday gösterilebiliyor.
  • Ödül kriterlerinin tamamına, eksiksiz şekilde uygun olunduğunu ifade eden ve adayının bu ödüle neden layık olduğunu açıklayan bir yazı UND’ye gönderilmeli.
  • Daha önce ödül almış kişlere tekrar ödül verilmiyor. Ödül aynı kişiye “sadece 1 kez” veriliyor.
  • Bir firmadan sadece 1 kişi ödül alabililiyor.

Başvuru formunda detayları verilen kriterler ile ilgili kanıtlayıcı belgeler arasında yer alan üyelik belgelerinin, aidat makbuzlarının, üyelik sözleşmelerinin, şirketin son faaliyet raporunun, yöneticilerin ÜDY belgelerinin, eğitim sertifikalarının, diplomalarının, TIR Karnesi kullanımlarını gösteren TOBB kaynaklı belgelerin, IRU’nun etkinliklerine katılımlarıyla ilgili belgelerin elektronik ortamda yüklenmesi gerekiyor.

Kazanan yöneticiler, profesyonelliklerini ve karayolu taşımacılığı şirketlerinin sunduğu kaliteli hizmetleri tanıtarak mesleğin ve sektörün imajını güçlendirecekleri özel bir törende medyanın da katılımıyla ödülünü alacak.

Sektörün en üst düzey yöneticilerini uluslararası alanda onurlandırmayı amaçlayan bu ödüle başvurular bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz