FPT Industrial, Microvast ile akü güç sistemleri geliştirmek ve sunmak için mutabakat anlaşması imzaladı

0
276
microvast
FPT Industrial, Microvast ile İtalya Torino’daki tesisinde akü paketleri tasarlamasına ve birleştirmesine olanak veren endüstriyel ve ticari bir işbirliğini amaçlayan bir mutabakat anlaşması imzaladı.

CNH Industrial’ın küresel aktarma organları markası FPT Industrial, Microvast ile İtalya Torino’daki tesisinde CNH Industrial’ın araçlarında ve üçüncü parti müşterilerde sunulmak üzere akü paketleri tasarlamasına ve birleştirmesine olanak veren endüstriyel ve ticari bir işbirliğini amaçlayan bir mutabakat anlaşması imzaladığını açıkladı.

CNH Industrial CEO’su Hubertus Mühlhäuser, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “FPT Industrial seçenek tahrik sistemlerinde bir önder olarak biliniyor ve bu anlaşma bizi endüstrinin yüz yüze olduğu zorluklara hazırlıyor. Hızla evrilen bir sektörde CNH Industrial, geleneksel yakıtlara gelişmiş seçenekler sunmak için hedeflenmiş ortaklıklara girmeye kendini adadı. Bu da sürdürülebilir yarına olan yolculuğumuzu hızlandırıyor.

fpt-industrial-01
FPT Industrial, bitmiş elektrikli aktarma organları sistemleri geliştirmek ve endüstrileştirmek hedefiyle yeni bir e-platform tasarlayarak mühendisliğini yapacak.

Diğer yandan bu ortaklığın bir parçası olarak FPT Industrial, hem yol hem de yol dışı uygulamalarda en etkin performansı garantilemek amacıyla özel görevler için özelleştirilmiş ve boyutlandırılmış bitmiş elektrikli aktarma organları sistemleri geliştirmek ve endüstrileştirmek hedefiyle yeni bir e-platform tasarlayarak mühendisliğini yapacak.

Nihai bir anlaşma için görüşmelerin 2020’nin ilk çeyreğinde sonuçlanması bekleniyor.

ABD, Texas, Houston’da yerleşik Microvast, elektrikli taşıtlar için yüksek güvenlikle ultra hızlı dolum, uzun ömürlü akü güç sistemlerinin tasarım, geliştirme ve üretiminde pazar önderi konumunda bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here