Ford’un tüm binek ve ticari modellerinde “0 faiz” fırsatı ile devam ediyor

5
717
Ford Ranger

Ford, ekim ayında binek ve ticari modellerinde sunduğu “0 faiz” fırsatlarına ek olarak müşterilerine avantajlı indirim ve teklifler sunuyor.

Sonbaharda müşterilerine birbirinden cazip kampanyalar sunmaya devam eden Ford, tüm binek ve ticari taşıt modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi”nden yararlanacak müşterilerine 45 bin TL peşinat ile 12 aya varan taksitli alımlarda yüzde 0 faizli kredi kampanyasını devreye aldı.

Ford müşterilerini ekim ayında ayrıca “Ford Options Fırsatı” kapsamında Focus TrendX dizel ve benzinli manuel şanzıman ve EcoSport modellerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 11, diğer binek modellerde ise yüzde 9 indirim fırsatı bekliyor. Peşin alım yapacak Ford müşterilerine ise Focus TrendX dizel ve benzinli manuel şanzıman yüzde 9, diğer binek modellerde ise yüzde 7 indirim sunuluyor. Devreye alınan kampanyalar ile EcoSport modelinde, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 20 bin TL ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Ford Connect

Ekim ayı boyunca Ford’un tüm ticari taşıt modellerinde ise peşin alımlarda yüzde 4 indirim sunuluyor. Transit Kamyonet ile Van ve Custom Van modellerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden sunulan yüzde 2 destekli “Kobi-Çiftçi Kampanyası” kapsamı, tüm ticari taşıt modellerini kapsayacak şekilde genişletildi. Ranger ve Connect modellerini tercih eden müşteriler için ise devam eden kampanyalara ek olarak tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden bin TL takas desteği kampanyası devreye alındı.

Ford kampanyaları hakkında detaylı bilgi, Ford yetkili satıcılarında ve www.ford.com.tr internet sitesinde.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here