Ford, sonbahar kampanyasında sıfır faiz fırsatı ve indirim sunuyor

0
1903
Renault Trucks

Ford, sonbaharda binek ve ticari modellerinde “0 faiz” fırsatı ve peşin alım indirimleri sunuyor.

Binek otomobil fırsatları

Ford, eylül ayında devam eden kampanyasıyla müşterilerine binek araçlarda (2017 MY Yeni Ford Kuga, 2017 MY Yeni Fiesta, Mustang, Edge, Focus RS, Focus ST, Fiesta ST ve Courier Journey modelleri kampanyaya dahil değildir.) “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko alınması durumunda 36 bin TL, 15 ay ve yüzde 0 faiz kampanyası sunan Ford, bu paketten yararlanmayan müşterileri için de 30 bin TL, 15 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyasını sürdürüyor. Ayrıca, 0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere de yüzde 1 peşin alım indirimi sağlanıyor.

Kuga ve Courier Journey modellerinde 20 bin TL, 20 ay ve yüzde 0,99 faizli kredi kampanyası eylül ayında da devam ederken, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alan müşterilerine ise 20 bin TL, 20 ay, yüzde 0,95 faiz desteği sunulmaya devam ediyor. Eylül ayı içinde satın alınan tüm Ford Focus, Tourneo Courier ve Transit Courier modellerinde, eylül ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim Ford müşterilerini bekliyor.

Eylül ayında da “Ford Mavi Plan” kampanyası ile C-MAX’e bin 99 TL ve Mondeo’ya bin 699 TL aylık taksitlerle sahip olma olanağı sunuluyor.

Ticari taşıt fırsatları

Transit minibus (Koltuksuz minibüs ve okul paketli modelleri kampanyaya dahil değildir.) modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 55 bin TL, 12 Ay, yüzde 0 faiz kampanyasını eylül ayında da sürdüren Ford, paketten yararlanmayan müşterilerine için 50 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuyor.

Buna ek olarak, eylül ayında Transit minibüs okul taşıtı modellerinde 50 bin TL, 18 Ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alan müşterilere ise 55 bin TL, 18 Ay, yüzde 0 faiz kampanyası sunuluyor.

Connect modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 36 bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz kampanyası devam ederken, paketten yararlanmayan müşterilere 30 bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz kampanyası sunuluyor. 0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere ise yüzde 2 peşin alım indirimi sağlanıyor.

Ford Custom, Transit, Courier (Courier Journey modeli kampanyaya dahil değildir) ve Ranger modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda ise 24 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası devam ederken, paketten yararlanmayan müşteriler için 20 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası sunuluyor.

Ford kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi, Ford yetkili satıcılarından ve www.ford.com.tr internet sitesinden elde edilebiliyor.

Ford Ranger Wildtrak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz