Ford Otosan’dan Beyçelik Gestamp’a Altın Yıldız ödülü

0
997
Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen, Beyçelik Gestamp Yönetim Kurulu Başkanı-CEO Baran Çelik, Beyçelik Gestamp Genel Müdürü Engin Meydan, Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir (soldan sağa)

Otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve parça tasarlayan, geliştiren ve üreten Beyçelik Gestamp, Ford Otosan’ın gerçekleştirdiği İmalatçılar Zirvesi Ödül Töreni’ndeAltın Yıldız Ödülü”nü aldı. İlk olarak 2011 yılında aynı ödülü alan Beyçelik Gestamp;, sektöründe bu ödülü iki kere alan tek firma oldu.

Ford Otosan ve imalatçılarının her yıl bir araya geldiği geleneksel İmalatçılar Zirvesi, bu yıl 20 Mart tarihinde Ataşehir Sheraton Oteli’nde gerçekleşti. Zirvede yapılan ödül töreninde otomotiv yan sanayi sektörünün önde gelen firmalarından Beyçelik Gestamp, Altın Yıldız Ödülü’nü aldı. Ford Otosan’dan ilk olarak 2011 yılında aynı ödülü alan Beyçelik Gestamp, sektöründe bu ödülü iki kere alan tek firma oldu.

Beyçelik Gestamp’a ödülü Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen ve Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir tarafından verildi. Ford Otosan’ın teslimat performansı, kalite puanı ve yeni projelerdeki problem çözme kabiliyeti gibi kriterleri referans alarak Türkiye’deki tedarikçilerini değerlendirmesi sonucu verilen ödülü, Beyçelik Gestamp adına Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Baran Çelik ve Genel Müdür Engin Meydan aldı.

Ford Otosan’ın Altın Yıldız Ödülü’ne ilişkin açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Baran Çelik, “Tüm çalışanlarımızın desteğiyle aldığımız bu ödül, alanımızdaki önderliğimizi pekiştiren bir ödüldür. İki defa üst üste bu ödülü alıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ford Otosan’ın tüm projelerinde soğuk ve sıcak sac şekillendirme, montajlı ürün ve kalıp üretiminde yoğun olarak yer alıyoruz. 2017 yılında ilk yurtdışı yatırımımız olan Romanya fabrikamız ile Ford Avrupa’nın projelerini de yoğun destek veriyoruz. Gelişen teknolojimiz, yatırımlarımız ve yetkin insan kaynağımızla Ford’un gelecek projelerinde de geniş bir hacimle yer almayı hedefliyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz