Ford ekim ayı kampanyası

0
829

Ekim ayı boyunca Ford’un binek modelleri 4 yıl veya 100 bin km garanti ile, tüm ticari modelleri ise 3 yıl sınırsız km garantisiyle Ford müşterilerini bekliyor.

Ford Options ile ayda 645 TL’ye yeni Fiesta

İleri teknolojiler ve özelliklerle donatılan yeni Fiesta’da, ‘Ford Options’ kredi seçeneğini kullanan müşteriler, ayda 645 TL taksit ile Fiesta sahibi olabilirken, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden de 2 bin TL indirim avanatajından yararlanabiliyor.

Binek modellerde 0 faiz fırsatı

Ford binek modellerinde (Kampanyaya yeni Fiesta, C-Max, Mondeo, Mustang, Edge, Focus RS, Focus ST, Fiesta ST modelleri dahil değildir.) “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 33 bin TL, 15 ay, yüzde 0 faizli kredi kampanyası sunuluyor. Paketten yararlanmayan müşteriler içinse 30 bin TL, 15 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Yine ekim ayına özel Ford C-MAX ve Mondeo modelleri için anahtar teslim fiyatı üzerinden 7 bin TL takas desteği de sağlanıyor.

Ticari taşıtlarda uygun fırsatlar

Tüm ticari taşıt modelleri için daha uzun vadeli ve “0 faizli” kredi kullanmak isteyen müşterilerini de unutmayan Ford, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 33 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz kampanyasını sunarken, paketten yararlanmayan müşteriler için 30 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte kış lastiği kampanyası da ekim ayında devreye alındı. Custom ve Ranger modellerini satın alanlara, 4 adet kış lastiğini ÖTV ve KDV dahil olarak bin 200 TL karşılığında alma fırsatı sunuluyor.

Ford ayrıca, ekim ayında alınmış tüm binek modeller, Tourneo Courier ve Transit Courier modellerinde ekim ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim sunuyor.

Ford kampanyaları hakkında detaylı bilgiye Ford yetkili satıcılarından ve www.ford.com.tr internet sitesinden erişilebiliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here