Fiat, Yıldız Bayileri’ni seçti

0
973

Fiat, 2017 yılının Yıldız Bayileri’ni seçti. Geçtiğimiz yıl 120 bin adetten fazla araç satışı gerçekleştirerek, 29 ilde pazar önderliği elde eden Fiat’ın Türkiye’deki tüm bayileri arasından müşteri memnuniyeti, satış, satış sonrası, finans ve süreç yönetimi alanlarındaki performans kriterlerine göre belirlenen ‘Yılın Yıldız Bayileri’nde Fiat Özakıncı Otomotiv 2017 yılındaki başarılı performansı ile “Altın Yıldız Bayi” oldu.

Bozüyük Otomotiv “Gümüş Yıldız Bayi” olurken, Gürses Otomotiv de “Bronz Yıldız Bayi” olma başarısını gösterdi. En yüksek puanı alan üç bayinin yöneticileri, düzenlenen törenle ödüllerini Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu ve Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç’tan teslim aldı.

 Fiat, ‘Yılın Yıldız Bayi’lerini belirledi. 2017 yılında 120 binden fazla araç satışı gerçekleştirerek pazar payını bir önceki yıla oranla yaklaşık 2 puan artıran ve 29 ilde pazar önderi olan Fiat’ın ‘Yıldız Bayileri’; müşteri memnuniyeti, satış, satış sonrası, finans ve süreç yönetimi alanlarında başarılı performans sergileyen Özakıncı Otomotiv, Bozüyük Otomotiv ve Gürses Otomotiv oldu.

En yüksek puanı alan üç bayinin yöneticileri, düzenlenen törenle ödüllerini Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu ve Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç’tan teslim aldı.

Yılın “Altın Yıldız BayiÖzakıncı Otomotiv olurken, Bozüyük OtomotivGümüş Yıldız Bayi” ve Gürses Otomotiv ise “Bronz Yıldız Bayi” seçildi. En yüksek puanı alan üç bayinin yöneticileri, ödüllerini Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu ve Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç’tan teslim aldı. Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu, yaptığı konuşmada tüm bayilere teşekkürlerini sunarak başarılarının devamını diledi.

Binek ve hafif ticari taşıt sınıflarındaki güçlü ürün yelpazesi ile Türkiye’nin tercih ettiği otomotiv markası olmayı sürdüren Fiat, 2015 yılında başlattığı ‘Yılın Yıldız Bayi’leri ödülleriyle Türkiye’deki tüm bayilerini sergilediği performansa göre ödüllendiriyor. Yıldız bayiler hedef gerçekleştirme, pazar payı, müşteri memnuniyeti, satış sonrası hizmetler gibi kriterler arasından belirleniyor. En yüksek puanı alan ilk üç bayi sırasıyla “Altın Yıldız Bayi”, “Gümüş Yıldız Bayi” ve “Bronz Yıldız Bayi” olarak seçiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz