Fiat Fiorino’dan yeni benzinli motor seçeneği

0
891

Üretimine başlangıcının 10’uncu yılını kutlayan ve Fiat Professional Ailesi’nin en küçük üyesi olarak ön plana çıkan Fiat Fiorino’nun model yelpazesine sonbaharla birlikte yeni bir motor seçeneği katıldı. Küçük hafif ticari taşıt sınıfının öncüsü Fiorino’nun satış fiyatıyla en ekonomik seçeneği olarak dikkat çeken benzin motorlu sürümü, 43 bin 900 TL’den başlayan fiyatı ve zengin standart donanım listesiyle ticaret erbablarına sesleniyor. Pop, Safeline ve Premio donanım seçenekleriyle tercih edilebilen benzinli Fiorino’da 1.4 litrelik 77 beygir gücünde motor 5 ileri vitesli manuel şanzımanla sunuluyor.

Fiat Professional ailesinin en küçük üyesi Fiat Fiorino, bu yıl 10’uncu yaşını kutlarken, yepyeni bir motor seçeneğine de kavuştu. 1.4 litrelik 77 beygir gücündeki benzinli Fire motor ve 5 ileri vitesli manuel şanzımanla donatılan ve 100 km’de ortalama 6.9 litrelik yakıt tüketimiyle yüksek performans sergileyen “Benzinli Fiorino” ekonomik başlangıç fiyatı ile otomotiv pazarındaki en ulaşılabilir araçlardan biri olmayı hedefliyor.

Pop, Safeline ve Premio donanım seçenekleri ile tercih edilebilen Fiorino, EBD destekli ABS, ESP, ASR, yokuş kalkış desteği, sürücü ve yolcu ön ve yan hava yastığı, klima, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, yol bilgisayarı, 5 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, ısıtmalı ön koltuklar, fonksiyonel deri direksiyon simidi ve vites topuzu, alüminyum alaşımlı jantlar gibi özelliklerle yolculukları keyifli hale getirdiği gibi, LPG dönüşümüne uyumlu olan benzinli motoru sayesinde hem ekonomi hem konfor arayan ticaret erbablarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here