Fiat Ducato, İngiltere’de “2017 Yılının Filo Vanı” ödülünü aldı

0
972

Fiat Ducato, İngiltere’de gerçekleştirilen Motor Transport Ödülleri kapsamında, “2017 Yılının Filo Vanı Ödülü”ne layık görülerek iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Fiat Professional ailesinin köklü üyelerinden Ducato, İngiltere’de gerçekleştirilen Motor Transport Ödülleri 2017 etkinliği kapsamında, “Yılın Filo Vanı Ödülü”ne layık görüldü. Londra’da gerçekleştirilen etkinlikte ödüllendirilen Fiat Professional‘ın amiral gemisi Ducato, 50 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

Farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmet ve çözümleri ile bu ödüle layık görülen Ducato’nun, 10 binden fazla farklı modeli sayesinde jüri üyeleri tarafından “profesyonel olmak için doğmuş” övgüsü aldığı, 80 ülkede satışıyla güçlü olduğu kadar düşük yakıt tüketimine sahip motor seçenekleri, yüksek güvenlik ve teknolojik donanım özellikleriyle de jürinin ilgi odağı olduğu belirtildi.

Bundan 36 yıl önce, ilk kez pazara sunulduğunda önden çekişli sürüş dinamikleri, güçlü motorları ve yüksek yükleme kapasitesi ile hafif ticari taşıt pazarında fark yaratan Ducato, tarihi boyunca sınıfında referans olmayı sürdürüyor. Kare ve bütünleşik bir şekle sahip yük bölmesi, çok amaçlı gövde tipleri ve otomobil benzeri sürüş tarzıyla Avrupa pazarında en çok satan hafif ticari taşıt olma unvanına sahip.

2017 yılının ilk altı ayında hafif ticari taşıt pazarında yüzde 8’lik pazar payına ulaşan Ducato, Avrupa pazarında yüzde 18 büyüme gösteren Fiat Professional‘ın gelişiminde büyük pay sahibi olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz