Ferrari 296 GTB, Türkiye’de tanıtıldı

0
518
Ferrari-296-GTB
Ferrari 296 GTB, markanın dünya lansman programı dahilinde, FerMas’ın Kuruçeşme’deki showroomunda, Ferrari müşterilerine özel bir etkinlikte tanıtıldı.

Ferrari 296 GTB, markanın dünya lansman programı dahilinde, FerMas’ın Kuruçeşme’deki showroomunda, Ferrari müşterilerine özel bir etkinlikte tanıtıldı. Ferrari’nin dünya genelinde müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerin aktarıldığı ve Maranello’daki Ferrari Fabrikası’nın sanal tur ile gezildiği etkinlikte Ferrari 296 GTB’ye dair detaylı bir sunum da gerçekleştirildi.

Özel etkinlikte konuşan FerMas Genel Müdürü Özgür Süslü, “296 GTB yalnızca otomobilin sınırlarını zorlarken değil, aynı zamanda günlük sürüş koşullarında da heyecanı garanti ediyor. Ferrari, 296 GTB ile markanın bol ödüllü 8 ve 12 silindirli güç ünitelerine ilaveten yeni bir motor tipini tanıtarak bir devrim başlattı. 296 GTB’nin, 663 beygir gücündeki 120° açılı V6 motoru, şarj edilebilir bir elektrikli motor sistemi ile destekleniyor. Hibrit sistem toplamda 830 beygir güç sunarken, eşsiz bir ses eşliğinde heyecan uyandırıcı bir performans ortaya koyuyor.Tüm Ferrari modelleri gibi performans, tasarım, stil ve teknolojisi ile benzersiz ama aynı zamanda diğer modellere göre sürüş zevki konusunda daha iddialı olan Ferrari 296 GTB’den yedi adet sipariş aldık. Otomobilleri 2022 yılının ikinci yarısından itibaren sahiplerine teslim edeceğiz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz