Kafkasya Çalışma Grubu Türkiye ve Rusya arasında çalışan Ro-Pax şirketleriyle bir araya geldi

0
351
kafkasya-calisma-grubumuz-turkiye-ve-rusya-arasinda-calisan-ro-pax-sirketleriyle-bir-araya-geldi
Kafkasya Çalışma Grubu çevrimiçi toplantıyla Türkiye ve Rusya arasında faaliyet gösteren ve hat kurmayı planlayan Ro-Pax şirketi temsilcileriyle bir araya geldi.

Bölge Çalışma Gruplarının talebi üzerine, Kafkasya Çalışma Grubu çevrimiçi toplantıyla Türkiye ve Rusya arasında faaliyet gösteren ve hat kurmayı planlayan Ro-Pax şirketi temsilcileriyle bir araya geldi.

Toplantılara Evrim Ro-Ro, FMS Group Gemi Acenteliği, Lider Denizcilik, Uçak Kardeşler temsilcileri katılım sağlayarak, Türkiye ve Rusya arasında Ro-Pax navlun ücretlerinin düşürülmesi gerekliliği, ülkemiz ihracatı ve taşımacılığı için Türkiye’nin birçok limanı ile Rusya arasında düzenli seferlerin gerçekleştirilmesi ihtiyacı tüm hatlarıyla ele alındı.

Firma temsilcileriyle hatların geliştirilmesi için ulusal ve uluslararası alanda ortak girişimlerin alınması ve sürdürülmesi kararı alındı.

Toplantılara UND Yönetim Kurulu Üyeleri Fırat Başbilen ve Alişan Topaloğlu başkanlık edip, Çalışma grubu üyeleri katılım sağlarken, İcra Kurulu adına İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Evren Bingöl, İcra Kurulu Üyesi Alpdoğan Kahraman ve İstatistik Uzmanı Cansu Kırık katılım sağladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz