Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilen Fiat Ducato

0
1281
Fiat Ducato Van

Fiat Professional Ailesi’nin tecrübeli üyesi Ducato, yepyeni bir sürüme daha kavuştu. Ticaret erbaplarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirilmiş olan Fiat Ducato, 9.5 metreküplük yeni karoser seçeneğiyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebiliyor. Ducato, 2.3 litrelik 130 beygir gücündeki yüksek verimliliğe sahip Multijet turbo dizel motoru, işlevsel iç mekânı, yüksek konfor seviyesi ve dinamik tasarımıyla ön plana çıkıyor.

Fiat Professional Ailesi’nin önden çekişli ve geniş yükleme alanı ile dikkat çeken üyelerinden Ducato, yeni bir gövde seçeneğine daha kavuştu. Dinamik tasarımı, işlevsel iç mekânı ve düşük işletim maliyetleriyle ön plana çıkan Ducato’nun, 9.5 metreküplük hacme sahip kısa dingil mesafeli yeni sürümü DNA’sında yer alan düşük işletim maliyeti, daha fazla yük sığası, daha iyi kontrol ve yüksek görüş alanı gibi pek çok özelliği bünyesinde barındırırken Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilme özelliğiyle de ticaret erbaplarına ilave avantaj sağlıyor.

Sınıfının en verimli aracı olan Ducato Van’da 2.3 litrelik 130 beygir güç ve 320 Nm azami tork üreten turbo dizel motor, 6 ileri vitesli manuel şanzımanla işbirliği yapıyor. Yük ve performans verimliliği ve azami yükleme sığasının yanı sıra yüksek konfor seviyesiyle de dikkat çeken Fiat Ducato’da çok amaçlı akıllı cihaz tutucu, soğutmalı eşya gözü, bardak tutucular, büyük eşya gözleri, kol dayama, Bluetooth bağlantısı gibi donanımlar sunuluyor. Öte yandan elektronik denge kontrolü, devrilme önleyici, yük dağılımı kontrolü, yokuş kalkış desteği gibi önemli güvenlik donanımlarının sunulduğu Fiat Ducato Van 9.5 metreküp, 124 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz