ExxonMobil, yeni ürün ailesini Samsun’da tanıttı

0
1160

Dünyanın en büyük halka açık petrol şirketi ExxonMobil çatısı altında yer alan ve ülkemizde 113 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini sürdüren Mobil Oil Türk A.Ş., distribütörlerinin katılımıyla sanayi sitelerindeki işyeri temsilcileri için düzenlediği ve tüm Türkiye’yi kapsayacak “Ustaların İşini Hafifleten Ticari” buluşmalarına Samsun’da gerçekleştirdiği seminerle devam etti. ExxonMobil’in hafif ticari taşıtlar için özel olarak geliştirdiği Mobil Delvac Hafif Ticari Araçlar ürün ailesinin tanıtımının yapıldığı ve genel otomotiv ürünlerinin konuşulduğu ExxonMobil yetkili distribütörü Mapa Petrol Ürünleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilen seminere 100’den fazla usta katılım gösterdi.

Dünyanın en büyük halka açık petrol şirketi ExxonMobil çatısı altında yer alan ve ülkemizde 113 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini sürdüren Mobil Oil Türk A.Ş., distribütörlerinin katılımıyla sanayi sitelerindeki işyeri temsilcileri için düzenlediği ve tüm Türkiye’yi kapsayacak “Ustaların İşini Hafifleten Ticari” buluşmalarına Samsun’da gerçekleştirdiği seminerle devam etti. ExxonMobil yetkili distribütörü Mapa Petrol Ürünleri A.Ş. tarafından Samsun Anemon Otel’de gerçekleştirilen seminere 100’den fazla usta katılım gösterdi.

Mobil Delvac’tan hafif ticarilere özel çözüm

Mobil Oil Türk A.Ş. Ticari Araç Yağları Sektör Uzmanı Aydın Güney, hafif ticari taşıtlar için özel olarak geliştirilen Mobil Delvac Hafif Ticari Araçlar ürün ailesiyle ilgili olarak, “ExxonMobil tarafından geliştirilen ve tüketicilere sunulan yepyeni bir kategoriye start verdik. Hafif ticari taşıtlar özelinde geliştirdiğimiz yeni ürün serimizin Türkiye’deki hafif ticari taşıt kullanıcılarının ihtiyaçlarına özel çözümler getireceğine inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde hafif ticari taşıt sektöründe ciddi bir büyüme bekleniyor. Yeni ürünlerimizle ve hafif ticari yağlar konusundaki uzmanlığımız sayesinde son kullanıcı için değer yaratmayı hedefliyoruz. Mobil olarak, Türkiye’de hafif ticari taşıtlara özel yepyeni bir yağ kategorisini 5 ve 7 litrelik ambalajlarda piyasaya sürdük.” dedi.

Servis dışı kalma sürelerini kısaltıyor

Mobil Delvac Light Commercial Vehicle M 5W-30, Mobil Delvac Light Commercial Vehicle F 5W-30, Mobil Delvac Light Commercial Vehicle 5W-30 ve Mobil Delvac Light Commercial Vehicle 10W-40 olmak üzere dört özel üründen oluşan Mobil Delvac Hafif Ticari Araçlar ürün ailesi, hafif ticari taşıt kullanıcılarına sunduğu avantajlarla dikkatleri çekiyor. Mobil Delvac Hafif Ticari Araçlar ürün ailesi, şehiriçinde zorlu sürüş koşullarında motoru koruması ve yakıt ekonomisi sağlamasıyla ön plana çıkarken, servis dışı kalma sürelerini kısaltarak hafif ticari taşıt kullanıcılarına hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf imkanı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz