Euromaster’dan ücretsiz check-up hizmeti

1
505
Euromaster ücretsiz check-up hizmeti

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 46 ilinde 140’dan fazla servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, araçların en önemli noktalarının kontrolünü kapsayan check-up hizmetini müşterilerine ücretsiz sunarak iddiasını ortaya koyuyor. Lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar, klima, ön düzen ve sileceklerin ücretsiz kontrolünü kapsayan check-up hizmeti, araç arızası ve kaza risklerini en aza indiriyor.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, servis noktalarına gelen araçların önemli noktalarının kontrolünü kapsayan check-up hizmetini müşterlerine ücretsiz sunuyor. Lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen, silecekler ve bir çok serviste sunulmayan fren hidroliği ve akünün ücretsiz kontrolünü kapsayan check-up hizmeti, özellikle kış aylarında büyük önem taşıyan araç arızaları ve kaza risklerini en aza indiriyor.

Araç Check-Up’ı kış aylarında büyük önem taşıyor

Yeni nesil araçlar her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, aracı oluşturan parçaların da bir ömrü var ve araç üretiminde kullanılan orijinal parçalar zamanla etkisini yitirir. Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli kontrol ve bakıma ihtiyaç duyar. Düzenli kontrol ve bakımlar yapılmazsa, aracın vereceği tepkilerden de bir sorun olduğu anlaşılabileceği gibi, beklenmedik arıza ve kaza riski oldukça yüksektir. Tüm bunların yanında düzenli kontrol ve bakımlar, beklenmedik arıza ve kaza riskleri en aza inerken, aracın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketiminin azaltılmasına da yardımcı olur. 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here