Euromaster’dan Türk Telekom müşterilerine kampanya

0
1192
Euromaster city
Euromaster city
Renault Trucks

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, Türk Telekom ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Anlaşma kapsamında Euromaster’daki tüm lastik ve araç bakım servislerinden işçilikte yüzde 30 indirim kazanan Türk Telekom müşterileri, 31 Ocak 2018 tarihine kadar avantajlı kampanyadan yararlanabilecek. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Türk Telekom avantaj mobil uygulaması üzerinden ve 6262’ye kısa mesaj göndererek indirimden faydalanabilecek.

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, kış dönemiyle kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom’la yapılan anlaşma kapsamında Türk Telekom’un bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri, Euromaster’daki tüm lastik ve araç bakım servislerinden işçilikte yüzde 30 indirim kazanacak. Euromaster hizmetlerinden yararlanmak isteyen sürücüler, 31 Ocak 2018 tarihine kadar sürecek olan kampanyaya Türk Telekom avantaj mobil uygulaması üzerinden ve 6262’ye kısa mesaj göndererek katılabilecek.

İndirimden faydalanmak için Euromaster servis noktalarında iletilecek fırsat kodu, Türk Telekom avantaj mobil uygulaması üzerinden ‘Fırsat Kodu Al’ seçeneği tıklanarak ya da cep telefonundan SERVIS boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj gönderilerek alınabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz