Euromaster’dan lastik oteli

1
359
Euromaster lastik oteli hizmeti

Türkiye’de 46 ilde 150’ye varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, lastiklerin ömrünü uzatacak kapsamlı lastik oteli hizmetiyle fark yaratıyor. 180 bin adetlik lastik sığasıyla kış veya yaz lastiklerini bir sonraki mevsime kadar koruyan Euromaster, teknik gereksinimlere uygun depolama alanlarıyla müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Her markadan filo ve bireysel kullanıcıların tercih ettiği Euromaster servis noktaları, her yıl ortalama 45 bin müşterinin lastiklerini her şey dahil lastik otelinde saklıyor.

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 46 ilde 150’ye varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, kış ve yaz lastiklerini bir sonraki mevsime kadar koruyan lastik oteliyle müşterilerine en iyi depolama hizmetini garanti ediyor. Lastikleri teknik gereksinimlere uygun, ışıksız, kuru ve serin bir ortamda muhafaza eden Euromaster, bu sayede lastiklerin ömrünü uzatırken, bakım işlemlerini de uzman teknisyenleriyle gerçekleştiriyor. 180 bin adetlik lastik sığasıyla farklı markadan lastikleri kullanan filoların da öncelikli tercihi olan Euromaster, yılda ortalama 45 bin müşterinin lastiklerini her şey dahil lastik otelinde saklıyor.

Euromaster Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu

Euromaster’ın lastik oteli servisi “Master Otel” ile ilgili bilgiler veren Euromaster Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, lastiklerin üretim tarihinden itibaren 10 yıl süreyle kullanılabileceğini belirterek, bu süreyi geçen lastiklerin fonksiyonlarını zamanla yitireceğini ifade etti. Zeynep Durusu, “Fakat saklama koşullarına özen gösterilmediyse ve ağır koşullarda kullanıldıysa bu süre dahada kısa olacaktır. Euromaster olarak teknik gereksinimlere uygun lastik otellerimizle lastiklerin ömrünü uzatıyor ve uzman ekibimizle bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de pek çok noktaya ulaşabilecek şekilde yaygın olarak lastik saklama hizmeti veriyoruz.” diye konuştu.

İlave lastik garantisi sunuyor

Euromaster’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasında ilave lastik garantisi de bulunuyor. Euromaster, çivi batması, çukura girme, kaldırıma çarpma ve yanakta balon gibi tamiri mümkün olmayan kullanıcı hatalarını bir yıl süre ile karşılayan ilave lastik garantisi kapsamında yeni lastik bedelinin yüzde 80’ini karşılıyor. Tamiri mümkün lastik hasarları için ise tamir ücretini yine Euromaster karşılıyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here