Euromaster, Türkiye’de 25 yeni servis noktası hedefliyor

0
453

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, 2017 yılında 19 yeni servis noktasını daha açarak Türkiye’nin 53 ilinde 188 servis noktasına ulaştı. Geçtiğimiz yıl lastik ve araç bakım servisleri sektöründe yüzde 40 büyüme kaydettiklerini belirten Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, “Euromaster olarak 2017 yılında Türkiye’de yaklaşık bir milyon araca hizmet verdik. Özellikle filo hizmetlerinde yüzde 50 gibi önemli bir büyüme kaydederken, ilave lastik garantisi hizmetimiz ve kampanyalarımız ile hem Euromaster franchiselarımıza hem de sürücülere önemli avantajlar sağladık. 2018’de bu başarıyı daha üst seviyelere taşımak ve servis noktalarımızı artırarak Türkiye’nin tercih edilen servis ağı olmayı sürdürmek istiyoruz.” diye konuştu.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, uzman ekibiyle sunduğu kaliteli hizmet ve avantajlı kampanyalarıyla 2017 yılında da sürücülerin öncelikli tercihi olmaya devam etti. Geçtiğimiz yıl 19 yeni servis noktası daha açarak Türkiye’nin 53 ilinde 188 servis noktasına ulaşan Euromaster, lastik ve araç bakım servisleri konusunda yüzde 40 büyüme kaydetti. Euromaster, 2017 yılında yaklaşık bir milyon araca hizmet verirken, Euromaster müşterilerinin memnuniyet seviyesi yüzde 94 oldu.

Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba

Filo hizmetlerinde yüzde 50 büyüdü, 48 bin lastiği garantiledi

Euromaster’ın 2017 yılı sonuçları ve bu yılki hedefleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, Euromaster servis noktalarında sunulan müşteri odaklı ve profesyonel servis hizmetleri sayesinde 2017 yılında filo hizmetlerinde yüzde 50’lik bir büyüme gösterdiklerini belirtti. Jean Marc Penalba, “Marka model farketmeksizin tüm lastikleri bir yıl boyunca sürücü hatalarına karşı garanti altına alma imkanı sunan ’İlave Lastik Garantisi‘ teklifimiz, sürücüler tarafından büyük ilgi gördü. İlk yılımızda 47 bin 500 adet lastiği garanti altına aldık. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümler sunmak bizim için çok önemli ve 2018 yılı aksiyonlarımızı da sektöre yenilikçi çözümler sunmaya devam edecek şekilde belirledik.” diye konuştu.

2018’de hedef 25 yeni servis noktası

Bu yılın ilk 15 gününde beş yeni servis noktası açtıklarını kaydeden Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, “2018’de servis ağımıza toplamda 25 yeni noktayı daha dahil etmek istiyoruz. Öte yandan 2018 yılında filo hizmetlerinde yakaladığımız başarıyı bir üst seviyeye daha taşıyarak, kurumsal müşteri listemize yeni filo markaları da dahil edeceğiz. Her yıl olduğu gibi 2018 yılında da tedarikçilerimizle olan işbirliklerini güçlendirmek için çalışıp ve lastik ve araç bakımı konusunda sezona göre son kullanıcılar için cazip kampanyalar sunmaya devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Euromaster, 2017 yılında 19 yeni servis noktasını daha açarak Türkiye’nin 53 ilinde 188 servis noktasına ulaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here