Euromaster, her şey dahil yağ değişimi fırsatı sunuyor

0
939

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, mayıs ayı boyunca geçerli olacak her şey dahil yağ değişimi kampanyasıyla otomobil sahiplerinin yine yüzünü güldürüyor. Güvenilir, kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla dikkat çeken Euromaster servislerinde 1 Mayıs 2018 tarihinden 31 Mayıs 2018 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında sürücüler, Mobil 1 motor yağı, yağ filtresi, işçilik ve KDV dahil yağ bakım paketinden 189 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabiliyor.

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yine çok avantajlı bir kampanyayla otomobil severlerle buluşuyor. Mayıs ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında sürücüler, Mobil 1 motor yağı, yağ filtresi, işçilik ve KDV dahil 189 TL’den başlayan fiyatlarla yağ bakımı kampanyasından faydalanabiliyor.

Ücretsiz araç check-up’ı olanağı da sunan Euromaster servis noktalarında, konusunda uzman servis çalışanları, otomobil sahiplerinin araçları için uygun motor yağını seçmesine de yardımcı oluyor. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir motor için uzmanlar, motor yağının düzenli olarak kontrol edilmesini ve yılda en az bir kere motor yağı ile birlikte yağ filtresinin de değiştirilmesini öneriyorlar.

Sağlıklı motor için yılda bir değişim şart

Motor yağı, motordaki tüm hareketli parçaları bir kalkan gibi korurken, sürtünme ve aşınmayı azaltıyor. Ayrıca motorun aşırı ısınmasını önlerken, kirlilik oluşumunu ve sızdırma problemlerini kontrol altında tutuyor. Kullanım aralığı, sürüş koşulları ve katedilen kilometreye bağlı olarak zamanla etkisini yitiren motor yağı için uzmanlar, yılda en az bir kez yağ değişimini öneriyor. Doğru aralıklarla gerçekleştirilen yağ değişimi sayesinde motorun ömrü uzarken önemli anlamda yakıt tasarrufu da sağlanıyor. Aracının motor performansını korumak için, kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında mayıs ayı boyunca geçerli olacak her şey dahil yağ bakımı kampanyasından faydalanmak isteyen sürücüler, kampanya ayrıntıları ile kampanyaya katılan servis noktalarının bilgilerine Euromaster’ın internet sitesinden kolayca ulaşabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz