Erşen Lojistik, filosunu Renault Trucks markasına dönüştürüyor

0
1578
Renault_Trucks_Ersen_Lojistik_
Erşen Lojistik, 6 adet Renault Trucks EVO T 480 ile filosunu tek markaya dönüştürmeyi hedefliyor.
Renault Trucks

Tekirdağ merkezli, Malkara bölgesi ağırlıklı olmak üzere kömür madeni taşımacılığı operasyonlarını sürdüren Erşen Lojistik, yeni teslim aldığı 6 adet ADR’li Renault Trucks T EVO 480 çekicilerle filosunu tek markaya dönüştürme hedefiyle ilk adımı atıyor.

Yeni hizmete giren Koçaslanlar Otomotiv Edirne Şubesi’nde yapılan teslimat törenine Erşen Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ercan, Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Aykaç, Koçaslanlar Otomotiv Genel Müdürü Mesut Süzer ve Koçaslanlar Otomotiv İstanbul Satış Direktörü Ahmet Sezer katıldı.

Renault_Trucks_Ers__en_Lojistik
Koçaslanlar Otomotiv Edirne Şubesi’nde yapılan teslimata Erşen Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ercan, Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Aykaç, Koçaslanlar Otomotiv Genel Müdürü Mesut Süzer ve Koçaslanlar Otomotiv İstanbul Satış Direktörü Ahmet Sezer katıldı.

Erşen Lojistik filosu, Renault Trucks ile tek markalı olacak

Teslimatta bilgi veren Erşen Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ercan, maden taşımacılığında rekabet avantajının tonajda ve güzergahlar kısa olsa da ağır tonajlı yükler nedeniyle yakıt tüketiminde sağlandığının altını çizdi. Tüm bunların yanı sıra zorlu taşımacılık koşulları nedeniyle satış sonrası hizmetlerin önemine değinen Ercan; “Geçmişte filomuzda Renault Trucks çekicilerin kullanımını deneyimledik. Araç performansından memnunuz ancak satış sonrası hizmetlerin bölgemizde gelişmesi ile Edirne Keşan’da bir yetkili bayi ve servis olması alım kararımızda daha da etkili oldu. Filomuzdaki bir araç, yurtiçi taşımacılığında yılda ortalama 150 bin km yol yapıyor. Ağır tonajlı ve kömür ocaklarının çalışma tempoları nedeniyle aksamaları tolere edemeyen operasyonlarımız açısından satış sonrası hizmetlerin yakınlığı ve hızı önem taşıyor. Bu nedenle Koçaslanlar Otomotiv’den alacağımız destek ile filomuzun tamamını Renault Trucks çekiciler ile yenileme kararı vererek ilk alımlarımızı gerçekleştirdik.” şeklinde açıkladı.

Renault_Trucks_Ers__en_Lojistik_EVO T480
Renault Trucks Evo T 480

Renault Trucks, Koçaslanlar ile Trakya bölgesinde daha da güçleniyor

Erşen Lojistik’in yeni araçlarının, Trakya bölgesinde Renault Trucks satış sonrası hizmetlerin kullanıcılarına yakın olması adına yapılanan Koçaslanlar Otomotiv Edirne Keşan Şubesi’nin ilk teslimatı oluğu belirtildi. Konuyla ilgili olarak Koçaslanlar Otomotiv Genel Müdürü Mesut Süzer; “Bursa, Kocaeli, İstanbul Hadımköy ve Orhanlı olmak üzere dört ayrı noktada Renault Trucks satış ve satış sonrası hizmet desteği sunuyoruz. Şimdi beşinci şubemiz olan Edirne Keşan, ile Marmara Bölgesi’ndeki gücümüzü daha da artırıyoruz. Bu bölgede maden taşımacılığından, proje ve ağır yük nakliyesi, yurtiçi dağıtımına kadar önemli taşımacılık faaliyetleri yürütülüyor. Biz de Renault Trucks ailesi olarak bütün bu uygulamalar için en ideal ürün portföyümüzü ve satış sonrası hizmet desteğini bölgedeki taşımacılık profesyonellerine sunacağız.” diye belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz