Enterprise Türkiye, Instagram’da şube açtı

0
592

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise Rent-A-Car, araç kiralama sektöründe bir ilki gerçekleştirerek “Instagram Şubesi” açtı. Enterprise Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden Instagram kullanıcılarına özel ayrıcalıklar sunan Enterprise, bu kapsamda her ay farklı bir aracı rekabetçi fiyatlar ile müşterileriyle buluşturuyor. Kasım ayı itibari ile söz konusu kampanyalara start veren Enterprise Türkiye, 30 Kasım’a kadar Fiat Egea dizel araçları günlük 140 TL gibi çok ekonomik bir fiyatla müşterilerine sunuyor.

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olarak 1957 yılında ABD’de kurulan, 80’i aşkın ülkede 9 bin ofisi bulunan ve 2014 yılından bu yana da Türkiye’de araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren Enterprise Rent-A-Car, teknolojik gelişmelere paralel olarak sektörde öncü adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda araç kiralama sektöründe bir ilki gerçekleştiren Enterprise, resmi Instagram hesabı üzerinden şube açtı. Son dönemin en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram’daki şubesi aracılığı ile Enterprise Türkiye, her ay söz konusu sayfaya özel kampanyalar düzenliyor.

Instagram hesabını takip eden kazanacak

Kasım ayı itibari ile kampanyalara start veren Enterprise Türkiye’nin Instagram Şubesi, 30 Kasım’a kadar Fiat Egea dizel araçları günlük 140 TL gibi çok uygun fiyatla müşterileri ile buluşturuyor. “Instagram ofisi” söylemini ve sosyal medya kanalını bu amaçla ilk kullanan araç kiralama şirketi olan Enterprise, önümüzdeki her ay farklı araçları rekabetçi fiyatlar ile müşterileriyle buluşmaya devam edecek. Enterprise’ın Instagram hesabını takip eden kullanıcılar da normal fiyatlardan daha ucuza araç kiralayabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here