EMT Madrid, geniş filosuna 170 Scania otobüs daha ekledi

0
96
scania-bus-madrid
EMT Madrid ihalesini kazananan Scania, karoseri Castrosua tarafından üretilen 9 litrelik gaz motorlu 170 Scania N 280 otobüsü teslim edecek.

Madrid Belediye Taşımacılık Şirketi’nin (EMT Madrid) ihalesini kazananan Scania, karoseri Castrosua tarafından üretilen 9 litrelik gaz motorlu 170 Scania N 280 otobüsü teslim edecek. Bu yeni araçlar, 2021 ve 2023 yılları arasında teslim edilecek ve İspanya başkentinin sokaklarında halihazırda dolaşan 390 Scania otobüse eklenecek.

Scania, teslimatları tamamlandığında 560 Scania-Castrosua otobüse sahip olacak olan EMT Madrid‘in tercih edilen tedarikçilerinden biri oldu.

Scania Ibérica Otosüsler ve Motorlar Ticari Direktörü Ignacio Cortezón, EMT Madrid’in Scania’ya olan güveninden gurur duyduğunu belirterek, “Sunulan yüksek hizmet seviyesi ile birlikte araçlarımızın verimliliğinin, EMT’nin yüksek kullanılabilirliğini ve düşük işletme maliyetlerini garanti edeceğini kanıtlıyor.” dedi.

scania-iberia
Scania Ibérica Otosüsler ve Motorlar Ticari Direktörü Ignacio Cortezón

Scania, uzun yıllardır Palma de Mallorca, Sevilla, Salamanca, Toledo ve Gerona gibi diğer şehirlere N 280 gazlı otobüsler tedarik ediyor. Ignacio Cortezón, şöyle devam etti: “Bu aktarma organının güvenilirliği, düşük yakıt tüketimi ve önceki sözleşmelerde deneyimlenen servis seviyesi, bu yeni anlaşmada kilit etkenler oldu. Sürdürülebilirlik, bu araçlar yakın gelecekte EMT filosunda yüzde 90’a varan CO2 düşüşleri sağlayacak biyogazla çalışacağı için bir diğer önemli husus.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here