Ekol360 ve ChannelEngine daha verimli e-ticaret ve lojistik çözümleri için işbirliği yaptı

0
474
Ekol360 E-ticaret Lideri Melike Özeker ve ChannelEngine CEO’su Jorrit Steinz
Ekol360 E-ticaret Lideri Melike Özeker ve ChannelEngine CEO’su Jorrit Steinz

E-ticaretin mühendisi Ekol360 ve lider e-ticaret entegrasyon platformu Hollanda merkezli ChannelEngine stratejik işbirliğine gitti. E-ticaret ve lojistik çözümlerinin sorunsuz şekilde bir arada sunulmasını hedefleyen işbirliği, müşterilerin Avrupa çevrim içi perakende piyasasında daha büyük başarılar elde etmesine yardımcı olacak.

Ekol360 bu işbirliğine Avrupa’daki stratejik şekilde konumlanmış depoları ile sipariş karşılama alanında sahip olduğu engin tecrübeyle katkıda bulunacak. ChannelEngine entegrasyonu sayesinde ise işletmeler, lojistik süreçlerini sadeleştirirken, bir yandan da çevrim içi mevcudiyetlerini 700’ü aşkın pazaryerinde ve satış kanalında artırabilecek.

Ekol360’ın uluslararası yatırımlarını sürdürürken yurt dışı operasyonlarının büyüyerek devam ettiğini belirten Ekol360 E-ticaret Lideri Melike Özeker, Ekol360 olarak ChannelEngine ile iş ortaklığımızı, değerli bir adım görüyoruz. Teknoloji güçlerimizi birleştirmemizi sağlayacak bu sinerji sayesinde, Türk markaları küresel pazaryerlerinde kolaylıkla yer alabilecek. Müşterilerimize; en yüksek kalitede hizmet sunma ve siparişlerini her seferinde doğru şekilde ve tam zamanında teslim etme sözü veriyoruz! Bu yeni işbirliğimiz müşterilerimize sorunsuz ve verimli sipariş karşılama çözümleri sunma yolculuğumuzda önemli bir başlangıcı temsil ediyor.” diye konuştu.

Güçlerini birleştiren ChannelEngine ve Ekol360, e-ticaret ve sipariş karşılama hizmeti alanlarında bir devrim gerçekleştirmeyi amaçlıyor. ChannelEngine CEO’su Jorrit Steinz konuyla ilgili şunları söyledi; “Ekol360 ile işbirliğimizi kamuoyuyla paylaşmaktan heyecan duyuyorum. ChannelEngine için önemli bir kilometre taşı olma özelliği taşıyan bu işbirliği sayesinde, Türk e-ticaret pazarının sunduğu muazzam potansiyelden faydalanma şansını yakalayacağız. Ekol360 ile güçlerimizi birleştirerek çevrim içi perakendecilere e-ticaret faaliyetlerini çok daha yukarılara taşımaları için ihtiyaç duydukları araçları ve kaynakları sağlayabileceğiz!

ChannelEngine ve Ekol360 entegrasyonu, işletmelerin e-ticaret operasyonlarını zahmetsizce yönetmenin yanı sıra Ekol360’ın sağlam lojistik altyapısından da yararlanabilmelerini sağlıyor. ChannelEngine’in ileri düzey e-ticaret ve pazaryeri entegrasyon kapasitesiyle Ekol360’ın engin uluslararası lojistik deneyimini bir araya getiren işbirliği, operasyonel mükemmelliği artırmayı ve satın alma yolculuğu boyunca müşterilere çok daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz