Dunlop, LEXUS LS’nin orijinal ekipman lastiği oldu

0
473
LexusLS
DUNLOP "SP SPORT MAXX 050 DSST CTT" run-flat lastikleri, üst segment LEXUS LS otomobillerin orijinal ekipman lastiği tercihi oldu.

LEXUS’un amiral gemisi sedanı LEXUS LS’de standart orijinal ekipman lastiği olarak Sumitomo Rubber Industries, Ltd.’nin yüksek performanslı DUNLOPSP SPORT MAXX 050 DSST CTT” run-flat lastikleri kullanılıyor.

Konfor ön planda tutularak geliştirilen yeni yanak takviye kauçuğuna sahip DUNLOP “SP SPORT MAXX 050 DSST CTT” run-flat lastikleri hem yol tutuşu hem de sürüş konforu açısından dengeli ve yüksek performans sağlıyor.

Bu lastikler, LEXUS’un amiral gemisi sedanından beklenebilecek rafine bir sürüş deneyimi elde etmesine yardımcı oluyor; DUNLOP’un son teknoloji Run Flat lastik teknolojisi yüksek güvenlik sağlıyor.

Dunlop_MAXX05
DUNLOP “SP SPORT MAXX 050 DSST CTT”

Run Flat Teknolojisi; lastik tamamen havasız kalsa bile (yani iç hava basıncı sıfır olduğunda) belirli bir hızda ve belirli bir mesafede çalışmaya devam edebilen lastikler olarak tanımlanıyor. Bu lastikler sadece gelişmiş güvenliğe katkıda bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda yedek lastik ihtiyacını ortadan kaldırarak kaynak tasarrufu sağlıyor ve toplam araç ağırlığını azaltıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here