DS Automobiles, Uluslararası Otomobil Festivali’ne katıldı

0
440
DS Automobiles, 31 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında Paris'te düzenlenen önemli otomobil tasarım etkinliği 34. Uluslararası Otomobil Festivaline katıldı.

DS Automobiles, 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Paris’te düzenlenen önemli otomobil tasarım etkinliği 34. Uluslararası Otomobil Festivali‘ne katıldı. Festival ziyaretçileri, DS markasının 2035 yılına yönelik lüks otomobil vizyonu olan DS X E-TENSE ile birlikte kısa bir süre sonra DS Store’larda yerini alacak olan ileri teknoloji ikonu DS 3 CROSSBACK’i görme şansını yakaladılar. Festival kapsamında ikinci nesil DS modellerinin ilki olan DS 7 CROSSBACK Fransız başkentinin merkezinde bir deneme sürüşü için hazır bulundu ve bünyesinde barındırdığı öncü teknolojilerle titiz ayrıntıların yakından incelenmesine imkan tanıdı. Ayrıca festivalde adrenalin ve motorsporları hayranları için DS TECHEETAH ekibinin Formula E aracı DS E-TENSE FE19 da gösterildi.

34. Uluslararası Otomobil Festivali 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında Paris’in prestijli Hôtel des Invalides’de düzenlendi. Tarihi otel, bir dizi özel aracı bir araya getirerek; güzel otomobil sevdalılarının, uzmanların ve estetik tutkunlarının dışında hem gençlerin hem de kendini genç hissedenlerin gönlüne hitap etmek için ‘otomotiv moda haftası’na ev sahipliği yaptı.

Ziyaretçiler, DS Automobiles ekipleri tarafından büyük bir titizlikle şekillendirilen ve hayat verilen rüya aracı DS X E-TENSE ile zamandayolculuk yaparak 2035 yılına gittiler.

Ayrıca festival kapsamında sergilenmek üzere iki yeni nesil DS modeli; DS 3 CROSSBACK ve hem sergilenmek hem de test sürüşü yapmak için DS 7 CROSSBACK  festival kapsamında ziyaretçilerle bir araya geldi.

Bunun dışında DS TECHEETAH ekibiyle birlikte ABB FIA Formula E Şampiyonası’nda yarışan tamamen elektrikli tek koltuklu yarış otomobili DS E-TENSE FE19 da festival alanında sergilendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here