Doğuş Otomotiv’e PERYÖN’den ‘Gelişim ve Yetenek Yönetimi’ Ödülü

0
236
dogus_peryon_odul
Doğuş Otomotiv, sosyal öğrenmenin gücü ile tasarlanan akademisi "Go Gelişim Okulu" ve gelişim içeriklerini desteklemek üzere, hayata geçirdiği "GOFest" etkinliği ile ödüle layık görüldü.

PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin her yıl düzenlediği “İnsana Değer Ödülleri”nde “gelişim ve yetenek yönetimi” kategorisi birincisi bu yıl Doğuş Otomotiv oldu.

İnsan kaynaklarındaki yenilikçi ve başarılı uygulamaları tanıtmak amacıyla bu yıl 12.si düzenlenen organizasyonda Doğuş Otomotiv, sosyal öğrenmenin gücü ile tasarlanan akademisi “Go Gelişim Okulu” ve gelişim içeriklerini desteklemek üzere, hayata geçirdiği “GOFest” etkinliği ile ödüle layık görüldü.

Doğuş Otomotiv’in online ve sosyal eğitim platformu olan GO Gelişim Okulu, çalışanların yalnızca iş yaşamına değil sosyal hayatına dokunan içerikler sunuyor. Sistemde, sınıf eğitimlerine ek olarak online eğitimler, video içerikler, makaleler ve online gelişim önerileri de yer alıyor ve bu programların belli bölümlerine çalışanların aileleri de katılabiliyor. Programlar tasarlanırken güncel ihtiyaçlar ve şirketin stratejik öncelikleri de göz önünde bulunduruluyor. Dijital yetkinliklerin gelişimi programları, GOClick ismi ile online gelişim önerileri ve GOWell başlığında wellbeing etkinlikleri son dönem planlanan programlardan bazıları. GOFest öğrenme festivali de her yıl gelişim deneyiminin önemli bir parçası olarak hayata geçiriliyor. Bu etkinlikte çalışanlar yenilikçi içerikleri deneyimleme fırsatı buluyor, etkinlik sonrası yaptıkları yorumlar gelecek yıl gerçekleşecek faaliyetlerin belirlenmesine katkı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz