Doğuş Otomotiv, çalışanlarının önerileriyle tasarruf sağlıyor

0
255
Fikirlerin Doğuş Günü Mezuniyet Töreni
Fikirlerin Doğuş Günü Mezuniyet Töreni

Doğuş Otomotiv çalışanlarının gerçekleştirdiği süreç iyileştirme projeleri ve önerilerinin üst yönetim ile paylaşıldığı ve ödüllendirildiği Fikirlerin Doğuş Günü Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi. Doğuş Otomotiv, her yıl bu projeler ve öneriler ile ortalama 3 milyon TL’lik tasarruf sağlıyor.

Kurumların, sağlıklı büyümesi ve hedeflerini gerçekleştirmesi için işin uzmanlarının fikirlerini ve görüşlerini alması, günümüzde başarı için en önde gelen şartlar arasında yer alıyor. Bunun bilinciyle hareket eden Doğuş Otomotiv, çalışanlarının fikirlerini önemsediğini 2010 yılından beri aktif kullanılan öneri sistemi ile gösteriyor. Her çalışanın ulaşabildiği öneri sistemi için etkin bir yapı oluşturan Doğuş Otomotiv, çalışanlarına yalın felsefesini de aşılamak için yalın eğitimleri ile süreci destekliyor. Yalın felsefesi kapsamında Doğuş Otomotiv çalışanlarının katılımlarıyla süreç iyileştirme projeleri de hayata geçiriliyor.

Kolayı varsa, işini zorlaştırma!” sloganıyla 2015 yılından bu yana düzenlenen Fikirlerin Doğuş Günü Mezuniyet Töreni’nde ise Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto çalışanları ödül alan öneri ve süreç iyileştirme projelerini üst yönetim ile paylaşma fırsatı elde ediyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da büyük bir katılım ile gerçekleşen Fikirlerin Doğuş Günü Mezuniyet Töreni’nde çalışanlar ödül ve sertifikalarını aldı. Bugüne kadar çalışanların her sene artan katılımı ile yılda 100’ün üzerine proje ile 2 binin üzerinde önerinin hayata geçirildiği ve her yıl yaklaşık 3 milyon TL getiri sağlandığı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here