DHL Express’ten yeni atamalar

0
1296

DHL Express’in Ticari Birimlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı‘na Ferhat Öçsel ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Volkan Demiroğlu atandı.

DHL Express, Türkiye’de iki yeni atama gerçekleştirdi. Daha önce DHL Express Türkiye Özel Müşteriler Müdürü olarak görev yapan Ferhat Öçsel, Ticari Birimlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak, DHL Express Türkiye Havaalanı Müdürü görevini yürüten Volkan Demiroğlu ise Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Kariyerine İngiltere’de HSBC Bank’ta başlayan DHL Express Ticari Birimlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ferhat Öçsel, DP DHL Grup bünyesine 2007 yılında katıldı. Bu süreçte hem Türkiye hem de Almanya ofislerinde önemli pozisyonlarda görev aldı. Ferhat Öçsel, satış yönetimi, iş geliştirme, liderlik, yöneticilere koçluk ve iş performansını artırma gibi alanlarda 17 yıllık tecrübeye sahip.

DHL Express Ticari Birimlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ferhat Öçsel

İş hayatına öğrencilik yıllarında adım atan DHL Express Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Volkan Demiroğlu, 1992’den bu yana etkin olarak kariyerine devam ediyor. DHL Express’teki görevine 2001 yılında müşteri hizmetleri yetkilisi olarak başlayan Volkan Demiroğlu, 17 yıllık çalışmasının ardından, 2007 yılından bu yana havaalanı operasyon ve gümrük süreçlerinden sorumlu müdür olarak görev yapıyordu.

DHL Express Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Volkan Demiroğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz