DHL Express’e “Türkiye’nin en beğenilen şirketi” ödülü

0
1679

DHL Express Türkiye, Capital dergisinin “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında “Kargo, Nakliye ve Lojistik” sektörünün önderi oldu.

Capital dergisi tarafından Zenna Araştırma ve Danışmanlık şirketi işbirliğiyle bu yıl 16’ncısı düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2016” araştırması sonuçları açıklandı. DHL Express Türkiye, “Kargo, Nakliye ve Lojistik” sektörünün en beğenilen şirketi seçildi.

Araştırmanın başladığı 2000 yılından bu yana 12’inci kez aynı ödülün sahibi olan DHL Express Türkiye’nin CEO’su Claus Lassen, ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “DHL Express olarak hem dünyada hem de Türkiye’de altyapımıza, çalışanlarımıza, ürün ve hizmetlerimize yaptığımız yatırımlarla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Türkiye’yi tam 36 yıldır dünyaya bağlayarak, farklı sektörlere özel çözümlerimizle küresel ticareti kolaylaştırıyor, ülkenin gönencine katkıda bulunuyor ve yeni fırsatlar yaratıyoruz. Capital dergisi tarafından düzenlenen bu araştırmada iş dünyası tarafından bu çabalarımızın bir kez daha takdir edildiğini görmekten büyük mutluluk duyduk.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz