DFDS Akdeniz İş Birimi, seferlerini güvenle sürdürüyor

0
708
roro_DFDS
Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın önder firması Danimarkalı DFDS’nin Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi DFDS Akdeniz İş Birimi, ticaretin sürekliliğini sağlamak için asgari insan teması ile ro-ro seferlerini gerçekleştiriyor.

Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın önder firması DFDS, ticaretin sürekliliği ve insani ihtiyaçların kesintisiz ulaştırılabilmesi için asgari insan temasını sağlayarak ro-ro seferlerini sürdürüyor. DFDS Akdeniz İş Birimi de ülkemizin tüm sınır kapılarında ve gümrüklerinde alınan önlemleri, yetkililerle işbirliği içerisinde uygulamaya devam ederek ithalat ve ihracatta tedarik zincirinin sürekliliğini sağlıyor.

DFDS Akdeniz İş Birimi, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle tüm resmi birimlerle koordinasyon içinde en üst seviyede tedbir ve önlemleri alarak ithalat ve ihracatta tedarik zincirini koruyor. Ticaretin sürekliliği ve insani ihtiyaçların kesintisiz ulaştırabilmesi adına operasyonlarına devam eden DFDS Akdeniz İş Birimi, tüm ülkelerin kamu otoritelerinin yürürlüğe aldığı önlem ve uygulamaları yerine getiriyor.

dfds_Lars_Hoffmann
DFDS Akdeniz İş Birimi Başkanı Lars Hoffmann

Gemi personelimizin yurtdışında insan teması yok

DFDS Akdeniz İş Birimi Başkanı Lars Hoffmann, DFDS Akdeniz İş Birimi olarak aldıkları tedbir ve önlemler sayesinde operasyonlarını gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirterek, şunları söyledi: “Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Dünya Sağlık Örgütü’nün yönergeleri doğrultusunda iş sürekliliğimizi sağlıyoruz. Türkiye’nin tüm sınır kapılarında ve gümrüklerinde alınan önlemleri, yetkililerle işbirliği içerisinde uygulamaya devam ediyoruz. Her türlü insani ihtiyacın kesintisiz şekilde ve asgari insan teması ile gerçekleşmesi için şirket olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Gemi personelimiz yurtdışında insanlarla temas etmeden görevlerini yerine getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz