Demirkol Lojistik, Tırsan’ı tercih etti

0
2014
Demirkol Lojistik'e Tırsan treyler teslimatı
Renault Trucks

Tırsan, Demirkol Lojistik’e 3 adet Tırsan Tenteli Maxima Plus teslimatı gerçekleştirdi. Filosunun tamamı Tırsan ürünlerinden oluşan Demirkol Lojistik’in yeni araçları Daf-Tırsan Satış Yöneticisi Akgün Nuhoğlu tarafından Demirkol Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kolçak’a teslim edildi.

Tırsan Adapazarı fabrikasında yapılan teslimat töreninde açıklama yapan Demirkol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kolçak, filolarında 24 adet treyler bulunduğunu ve tamamının Tırsan marka olduğunu belirtti. Tırsan’ın Türkiye’nin önder üreticisi olarak hem kendilerine hem de müşterilerine güven verdiğini belirten Osman Kolçak, Tırsan’ın sektördeki en sağlam ve en güvenilir marka olduğuna dikkat çekerek, “Tırsan kalitesinin başka hiçbir markada olmadığını biliyoruz ve bu kaliteden dolayı treyler yatırımımızın tamamını Tırsan’a yapıyoruz.” dedi.

Demirkol Lojistik’in filosuna kattığı Tırsan Perdeli Maxima Plus, patentli K-fix sistemi sayesinde, yüklerin en güvenli şekilde taşınması sağlıyor. Televre üzerindeki her biri 2,5 ton sığalı toplam 236 adet yük bağlama noktası sayesinde, 500’den fazla yükleme seçeneği sunan Tırsan Perdeli Maxima Plus’ın üst yapısı ve perdeleri CodeXL standartlarına yüzde 100 uyum sağlıyor.

Çatı kaldırma sistemi sayesinde; 2.750, 2.800, 2.850 ve 2.900 mm’ye kadar dört seviye sürüş yüksekliklerinde kullanılabilen treyler, 7,200 kg fork-lift aks yüküne dayanımlı taban özelliği ile pazardaki en dayanıklı tabanı sunan Perdeli Maxima Plus, şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre katoforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde 10 yıl pas yürümezlik garantisi sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz