DAF Yönetim Kurulu’nda atamalar

0
1587
Renault Trucks

1 Ekim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere DAF Trucks N.V. Yönetim Kurulu’nda organizasyonel değişiklikler yapıldı.

Harry Wolters, Avrupa Satışları Direktörü olarak atandı. Harry Wolters, DAF’a 1996 yılında katıldı. Giderek artan sorumluluklara sahip görevlerinin arasında Eindhoven Kamyon Fabrikası Müdürlüğü ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü de yer alan Harry Wolters, 2014 yılı ekim ayından bu yana Operasyonlar Direktörlüğü görevini yürütüyor. Eindhoven Üniversitesi’nden işletme mühendisliği master derecesi bulunan Harry Wolters, 2017’de Stanford Executive Programı’na katıldı. Yeni görevinde Harry Wolters, DAF Yönetim Kurulu Üyeliği’ne devam edecek.

Jos Habets, Operasyonlar Direktörü olarak atandı. DAF’a 1998 yılında katılan Jos Habets, giderek artan sorumluluklara sahip görevlerde bulundu. Bu görevler arasında İş Ekonomisi Müdürlüğü ve DAF Group Kontrolörlüğü de vardı. 2010 yılında Finans Direktörü olarak Yönetim Kurulu’na giren Jos Habets, Eindhoven Üniversitesi’nden işletme mühendisliği master derecesi aldı.

Harald Seidel, Finans Direktörü olarak atandı. DAF’a 2001 yılında katılan Harald Seidel, giderek artan sorumluluklara sahip görevlerde bulundu. Bu görevler arasında PACCAR Parts Avrupa Kontrolörlüğü ve Satış ve Pazarlama Kontrolörlüğü de vardı. 2016 yılında Grup Kontrolörlüğü’ne atanan Harald Seidel, Tilburg Üniversitesi’nden İş Ekonometrisi master derecesi ve İşletme Muhasebesi ve Finansal İşletme lisansüstü dereceleri aldı. Harald Seidel, DAF Yönetim Kurulu’na katılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz