DAF XF, Polonya’da 2018 Yılının Çekicisi ödülünü aldı

0
1183

Yeni DAF XF, Polonya’nın önde gelen taşımacılık dergisi Polski Traker’in okuyucuları tarafından “2018 Yılının Çekicisi” seçildi. DAF XF çekici, tasarımı, teknolojisi, güvenlik özellikleri ve sürücü konforu ile öne çıktı.

DAF Trucks, Polonya ulaştırma sektöründeki önemli ödüllerden biri olan Polski Traker‘in “Yılın Çekicisi” ödülünde daha önce 1998, 1999, 2006, 2007 ve 2014 yıllarında ödül almıştı. Yeni XF çekici, DAF‘ın altıncı kez bu ödülü kazanmasını sağlandı.

Yenilikçi çözümler

Yeni DAF XF, birçok yeniliği ve son derece yüksek taşımacılık verimliliği nedeniyle “Polonya’da Yılın Çekicisi” seçildi. Yeni güç aktarma organları, geliştirilmiş aerodinamik, düşük ağırlık ve diğer optimizasyonlar yakıt tüketiminde yüzde 7’lik bir düşüş sağlıyor. Ek olarak, yeni kabin tasarımı ve yüksek sürücü konforu Polski Traker okuyucuları tarafından büyük beğeni topladı.

Devam eden pazar başarısı

Polski Traker dergisi genel yayın yönetmeni ve Uluslararası Yılın Kamyonu jüri üyesi Aleksandre Głuś, şunları söyledi: “Yeni DAF XF, operatörlerin yanı sıra sürücüler için önemli olan neredeyse tüm alanlarda etkileyici iyileştirmelerle tanımlanıyor. Taşımacılık operatörleri, etkileyici yakıt verimliliği kazanımını takdir ederken, sürücüler XF serisinin yüksek konfor seviyesini övüyorlar. DAF’ın Polonya’da pazar önderi olması devam eden başarısının bir göstergesi.

Ödül bizim için çok değerli

Bu ödül kamyonlarımızı işleten ve kullanan kişiler tarafından verildiği için bizim için çok değerli.” diyen DAF Trucks Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama ve Satış Direktörü Richard Zink, ödülle ilgili şunları söyledi: “Yeni DAF XF’i en beğendikleri uzun yol kamyonu olarak seçmelerinden dolayı çok mutluyum. Polonya’da Yılın Çekicisi ünvanını kazanmak, aynı zamanda, ödüllü çekicimizi sektördeki en iyi hizmetlerle destekleyen adanmış ve profesyonel bayi ağımızın da ödüllendirilmesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz