DAF Trucks, Türkiye’nin en iyi kamyon sürücüsünü arıyor

0
363
The-search-for-the-International-DAF-Driver-Champion-starts-now
DAF 2019 Sürücü Mücadelesi tüm kamyon sürücülerine açık.

DAF Trucks, Türkiye’nin en iyi kamyon sürücüsünü ve Avrupa’nın en iyi kamyon sürücüsünü önümüzdeki aylarda DAF 2019 Sürücü Mücadelesi ile belirleyecek.

DAF Sürücü Mücadelesi üç aşamadan oluşuyor. İlk aşama sürücünün kendisini tanıtıp neden önemli bir rakip olduğunu açıkladığı kayıt süreci. drivers.daf.com adresinden sürücüler kendileri kayıt olabiliyor veya işverenleri, meslektaşları hatta bayiler tarafından aday gösterilebiliyorlar.

İstanbul’da düzenlenecek ülke çapındaki Sürücü Mücadelesi’nde yarışmaya sadece en iyinin iyisi olan sürücüler davet edilecek. Ulusal şampiyon daha sonra, 28-30 Eylül tarihlerinde Lüksemburg’da Goodyear deneme sahasında gerçekleşecek olan uluslararası finale katılarak, Türkiye’yi ve sürücülerini temsil edecek.

DAF, Türkiye’nin en iyi sürücüsünü aradığı için DAF Sürücü Mücadelesi’ne katılım, kullandığı kamyon markası ne olursa olsun, tüm sürücülere açık.

DAF Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, konu hakkında şunları söyledi: “Yıllardır sürücülere destek olmak için çok çeşitli sürüş teknolojilerine sahip, yüksek sürücü konforu sağlayan kamyonlar üretiyoruz. Ancak, bir aracın gerçek potansiyelini ortaya çıkaran sürücüdür. Bu yüzden, tüm sürücülere DAF kamyonları üzerinde araç becerilerini gösterebilmeleri için meydan okuyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here