DAF Trucks, “2021 Yılı İrlanda Filo Kamyonu Markası” ödülünü kazandı

0
231
DAF_Trucks_crowned_Irish_Fleet_Truck_Brand_of_the_Year---web
DAF Trucks, "2021 Yılı İrlanda Filo Kamyonu Markası" ödülüne layık görüldü.

DAF Trucks, İrlanda’nın önde gelen karayolu yük taşımacılığı ve ticari araç dergisi olan Fleet Transport tarafından “2021 Yılı İrlanda Filo Kamyonu Markası” ödülüne layık görüldü. Bu ödül, farklı markalı kamyonlardan oluşan filoların sahipleri ve operatörleriyle yapılan kapsamlı bir dizi görüşmenin sonunda verildi.

Fleet Transport Dergisi baş editörü Jarlath Sweeney, “Bu unvan, DAF Trucks’ın ‘Filo Denince Çoğunluğun Tercihi’ olduğunu teyit ediyor. Filo segmentinde devamlı ve artan oranda varlık gösteren DAF Trucks, İrlanda filo pazarına kapsamlı araç kombinasyonu ve yapılandırması imkanları sunuyor.” dedi.

Jarlath Sweeney, şunları ekledi: “Sürücüler DAF araçlarının konforunu övmekle bitiremezken filo yöneticileri de DAF’ın her daim benimsediği en yüksek taşıma verimliliğini elde etme hedefine hayranlık duyuyor. Bu hedefe yönelik çalışmalar arasında geniş bir onarım ve bakım teklifi portföyü ve mükemmel satış sonrası servisi yer alıyor. Bu hizmetlerin her ikisi de farklı markalı araçlardan oluşan filolarla çalışan taşıma şirketlerinden büyük takdir görüyor. Yol yardımına ihtiyaç duyduğumuzda DAF’ın mükemmel servis ağı 7/24 yardımcı oluyor.

DAF Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink ise şunları söyledi: “Bu gibi ödüller verilirken taşıma operatörlerinin günlük deneyimleri göz önünde bulundurulur. Bu da ödülün değerini artırır. Amacımız müşterilerimize en düşük sahip olma maliyetini, en iyi bayi ağını ve benzersiz 7/24 yol yardımını en yüksek düzeyde sürücü konforu ve güvenliğiyle birlikte sunmak. Tüm bunların bu ödüle yansıdığını görmekten gurur duyuyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here